Голова обласного "УДАРу" Віталій Іляшенко боїться прийти до суду?

Наше видання продовжує слідкувати за перебігом подій пов’язаних з боротьбою колишніх працівників штабів політичної партії «УДАР Віталія Кличка» за чесно зароблені кошти. Які політична партія «УДАР» і зокрема голова обласної організації партії Віталій Іляшенко їм заборгували за роботу на минулорічних виборах та відмовляються визнавати сам факт боргу.

Нагадуємо, що партія «УДАР» в особі голови Черкаської обласної організації Віталія Іляшенко заборгувала значні суми коштів своїм колишнім працівникам. Неодноразово ця інформація вже з"являлася у ЗМІ та цьому ганебному явищу була дана негативна громадська оцінка. Ось лише декілька резонансних матеріалів які засвідчують безпринципність, як обласного так і всеукраїнського керівництва цієї політичної сили. 

«УОТЕРГЕЙТ» для Черкаського «УДАРУ» (епізод перший) Аудіо+Відео

«Уотергейт» по - Черкаськи, або скільки коштують слова першого заступника Віталія Кличка (ЕКСКЛЮЗИВ, епізод другий, відео, аудіо)

Перше судове засідання у справі «Кидок від Віталія Іляшенка і партії «УДАР» відбулося 7 травня, про нього більш докладно можна прочитати тут.

Сьогодні почали судити голову обласного УДАРу Віталія Іляшенка

Сьогодні ж 13 червня, відбулося друге засідання Придніпровського районного суду м. Черкаси на якому було заслухано інформацію свідка з боку позивача. Свідком виступив Нищик Ярослав Володимирович – кандидат у народні депутати від політичної партії «УДАР Віталія Кличка», керівник окружного виборчого штабу № 198 (м. Сміла), заступник керівника окружного виборчого штабу № 194 (м. Черкаси).

Незважаючи на висловлюване суддею Казидуб О.Г. бажання бачити на судовому засіданні самого громадянина Іляшенка Віталія Володимировича – прогнозовано зявився його представник Дмитренко Р.П. Він вже черговий раз заперечив наявність будь-яких фінансових зобов’язань перед позивачами з боку Віталія Іляшенка.

Натомість свідок з боку позивачів Ярослав Нищик засвідчив наступне:

1. Підтвердив наявність усної домовленості про виконання певного комплексу завдань по організації та проведенню виборчої кампанії між позивачами та відповідачем.
2. Засвідчив факт виконання завдань та доручень Віталія Іляшенка позивачами.
3. Засвідчив факт виплати фінансової винагороди позивачам особисто Віталієм Іляшенко за перші два місяці роботи.
4. Засвідчив факт отримання особисто від Віталія Іляшенка фінансової винагороди за виконання обов’язків заступника керівника окружного виборчого штабу № 194 та керівника окружного виборчого штабу № 198.
5. Підтвердив заявлені суми заборгованості позивачів.
6. Засвідчив факт визнання Віталієм Іляшенком факту заборгованості перед позивачами йому особисто.
7. Засвідчив факт виконання завдань та доручень Віталія Іляшенка позивачами на платній основі.

Важливим запитанням судді до відповідача є питання – де ж Іляшенко брав всі ці кошти? Від представника відповідача відповіді не послідувало.

Суддя вже черговий раз звернулася до представника відповідача із проханням забезпечити явку на судове засідання самого Віталія Іляшенка. Однак представник відмовився відповідати за людину яку представляє. 

Після цього суддя Казидуб О.Г. зобов’язала представника відповідача забезпечити явку на наступне засідання самого головного героя цієї історії – Віталія Іляшенка, а засідання перенесла на 8 липня.

Натомість позивачі не заперечували проти перенесення розгляду справи, але висловили думку, що сам Віталій Іляшенко навряд чи зявиться на судове засідання, а якщо і зявиться то нічого нового не скаже.

Скоріше за все наступний судовий розгляд теж пройде без Віталія Володимировича, - ну що ж йому завадить взяти наприклад папірець про хворобу? 

Зрозуміло одне, що обласний лідер такої потужної політичної сили як партія «УДАР» просто боїться прийти до суду і пояснити свою позицію, а надсилає представників які навіть не орієнтуються в справі, а просто скандують завчені фрази – Віталій Іляшенко нікому нічого не винен.

Маємо надію що суд все таки розбереться.
 

Підготував: Олександр Безпрозванний 

Останні новини