Голова обласного "Фронту змін" Наталія Старікова: "Вже пора влаштувати народні віче"

Голова обласної організації "Фронту змін" і одна з лідерок місцевої опозиції Наталія Старікова повідомила, що опозиційні сили Черкащини підтримують заяви Арсенія Яценюка, щодо заклику піднімати людей і йти в народ.

- Сьогодні наскільки критична ситуація і економічно і політично, що вона змушує іти до народу, хоча ми і були з народом. Але ж на сьогодні ми підтримуємо позицію Арсенія Петровича, що дійсно вже пора влаштувати народні віче і йти в народ говорити про вихід з кризи. Ми погоджуємося з тим, що Президент Янукович винен в ситуації яка на сьогодні склалася в країні, - повідомила Наталія Старікова.

Нагадаємо, що в кінці минулого тижня на брифінгу у Верховній Раді, Арсеній Яценюк зробив жорсткі заяви по відношенню до діючого президента країни.

- Після вчорашнього рішення суду (щодо скасування депутатських повноважень Сергія Власенко) ми можемо точно говорити - нияких виборів президента в 2015 році не буде. Хто б не виграв вибори - п"ятеро ряжених суддів визнають, що вибори виграв Янукович. Для нас вчорашнє рішення суду означає наступне - опозиція змінює тактику і стратегію. Ми ідемо піднімати людей. В країні політико-економічна криза, яка викликана лише одною людиною - Віктором Януковичем, - заявив Арсені Яценюк.

Останні новини