Користувацький вхід

Голова обласної організації ВО "Батьківщина": "Після 2015 року Партія регіонів зникне "

На спільній прес-конференції опозиційних сил Черкащини голова обласної організації ВО "Батьківщина" Анатолій Бондаренко спрогнозував зникнення партії регіонів з політичного небосхилу країни та вказав на місце Арсенію Яценюку.

- Три роки минуло як бандитський режим очолює наш Президент. Покращення його діяльності кожен відчув на собі. Хтось отримав надбавку до пенсії в розмірі від 5 до 20 гривень, діти війни не отримали виплат по рішенню судів і так далі. Україна рухається по азійському шляху розвитку. Президент повністю узурпував владу на всеукраїнському рівні, Сергій Тулуб, за прикладом, узурпував владу на Черкащині, - почав розповідати Анатолій Бондаренко.

- Коли вони так працюють, наш рейтинг росте, вони йдуть у "вірному" напрямку. Після 2015 року партія регіонів зникне як ганебне явище української політики, - додав обласний очільник ВО "Батьківщина".

На запитання журналістів щодо можливої заміни його на посаді голови обласної організації ВО "Батьківщина" яка неодноразово з'являлася в ЗМІ з подачі Арсенія Яценюка, Анатолій Бондаренко відповів досить стримано, але і впевнено: "Це питання не вирішує Арсеній Петрович, а вирішує обласна конференція".

Останні новини