Голова обласної організації політичної партії "Фронт змін" Наталія Старікова: "Хотілося б співраці від влади, а її як не було так і нема"

Представники Черкаської обласної організації "Фронту змін" будуть брати активну участь у роботі "тіньової адміністрації" при Раді опозиційних сил Черкащини. Таку інформацію на прес-конференції, повідомила депутат обласної ради Наталія Старікова.

- Відновлюючи активну роботу тіньової адміністрації, ми хочемо взяти соціально-економічний напрямок. Будемо працювати над вирішенням проблеми створення нових робочих місць, повернення ПДВ, підвищення плати на енергоносії,  проблеми підприємництва. Також нас цікавлять питання освіти і медицини, оскільки серед наших депутатів є фахівці в даних сферах. Ми готові працювати в плані вироблення пропозицій, обговоренні соціально-економіної проблематики, брати участь у роботі постійних комісій, - розповіла Наталія Старікова.

- На наступній сесії обласної ради звітуватиметься голова облдержадміністрації Сергій Тулуб. Він  має прозвітувати перед депутатами про результати в соціально-економічному житті, що область досягла під його керівництвом в минулому році. І ми будемо готуватися до цього звіту, його глибокого аналізу. Ті  пропозиції які ми пропонували - відкидалися. Все ж таки хотілося б співпраці, а її як не було так і нема, - додала Наталія Старікова.