Голова обласної "Батьківщини" ініціював збір підписів проти забудови скверу за обласною радою

Активну діяльність по багатьох напрямках розвинув в останні дні голова Черкаської обласної організації ВО "Батьківщина" Анатолій Бондаренко. І на прес-конференції регулярно з"являється і заяви доволі гучні робить, а сьогодні навіть вдався до початку реалізації своїх задумів на користь громади Черкас.

Так на останній прес-конференції опозиційних сил він підняв цілий ряд питань, серед яких проблема забудови скверу за обласною радою. 

- Народний депутат Микола Томенко, депутати обласної ради Анатолій Бондаренко, Володимир Гресь звернуться до міського голови Сергія Одарича з приводу будівництва підземного паркінгу на території скверу за облрадою. Зокрема з проблеми проведення з цього питання референдуму. Тому що ситуація яка є, те що Сергій Одарич розповідає, що все погоджено з усіма є ненормальною. На сесії обласної ради це питання не піднімалося і жодної наради з цього приводу не було. А сьогодні хочуть знищити найстаріший сквер Черкас, - заявив Анатолій Бондаренко.

Согодні ж Анатолій Бондаренко перейшов у наступ проти ідей Сергія Одарича щодо нового бачення скверу за облрадою. Це знайшло свій вияв у особистій громадській ініціативі Анатолія Васильовича. Він організував активістів і розпочав збір підписів черкащан проти побудови під сквером за обласною радою підземного паркінгу.

- Сьогодні за моєї особистої ініціативи та за підтримки моїх однодумців серед рядових партійців ВО "Батьківщина", ми розпочали кампанію по збору підписів проти забудови скверу за облрадою. Сьогодні були виставлені намети де люди могли висловити свою думку з запропонованої проблеми біля Будинку торгівлі та Центру дитячої та юнацької творчості. Завтра плануємо збільшити кількість мобільних місць по збору підписів, - повідомив у телефонній розмові Анатолій Бондаренко.

Як ми прогнозували раніше, навколо проблеми реконструкції Хрещатика ще виникне дуже багато конфліктів та протиріч, як політичних так і суто громадських.

Останні новини