Голова депутата зіткнулася з головою чиновника

Сьогодні в холі 3 поверху міськвиконкому голова депутата Черкаської міської ради Миколи Мирзи знайшла голову головного архітектора міста Валерія Чернухи. У депутата голова виявилася міцнішою – архітектор з розбитим лобом та струсом мозку потрапив до третьої міської лікарні. 

Депутат завдав удару головою в обличчя чиновнику через зупинку громадського транспорту. Про це нам стало відомо з власних джерел.

На фото Микола Мирза разом з Сергієм Одаричем. 

Постраждалий чиновник був доставлений до третьої міської лікарні де йому було надано медичну допомогу, накладено шви та констатовано підозру на струс мозку.

За даними джерела свідком чоловічої розмови архітектора і депутата став секретар міської ради Олександр Радуцький. Однак сам Олександр Романович стверджує, що не потрапив на це «свято життя», а побачив лише його наслідки.

– Свідком я не був. В коридорі зустрів пана Чорнуху, в якого на лобі була кров. Я його відвів до туалету і поки він вмивався, запитав, чи потрібна моя допомога. Він відповів, що не потрібна допомога. Це все, – прокоментував нам ситуацію Олександр Радуцький.

Як насправді розгорталися події і хто був свідком можна легко перевірити за допомогою відеокамер спостереження які розміщенні на третьому поверсі, якщо звичайно відео вже не знищили.

До Миколи Мирзи ми вирішили не звонити, оскільки він відмовив у коментарі навіть найнезалежнішому виданню Прочерк. А куди нам з своїми запитаннями – хіба що в голову могли б отримати. 

З архітектором спробуємо зв’язатися трохи пізніше, нехай відходить від події. 

А причина конфлікту між депутатом та чиновником проста і банальна – як ми вже згадували вище – зупинка громадського транспорту біля магазину «Лісовий». Там заплановано розміщення комплексу зупинка-кіоск. Депутат проти, оскільки вона буде закривати територію одного з його магазинів. 

Загалом же можна завершити це повідомлення тим, що щось не те твориться у нашому місті, тут нещодавно один депутат Руслан Зоря б'є кіоск бітою. Проходить трохи часу, а інший депутат вже б'є чиновника, знову ж таки за кіоск.
 

Останні новини