Голова Чорнобаївської ОТГ відзначив обдаровану молодь

Вчителів «колишніх» не буває – кажуть в народі, учитель – це на все життя.

Селищний голова Чорнобаївської ОТГ Сергій Любивий, обраний на цю посаду від ВО «ЧЕРКАЩАНИ», - педагог з великим стажем роботи. Тому не дивно, що одним із найважливіших своїх завдань на посаді голови Сергій Васильович вважає забезпечення доступом до освіти та достойного виховання сільської молоді.

Про це інформують в пресслужбі ВО "ЧЕРКАЩАНИ".

21 травня 2021 року  він взяв участь у вшануванні переможців  конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, мистецьких фестивалів та конкурсів, спортивних змагань.

Обдарована юнь Чорнобаївщини та їх наставники вже вкотре зібралася на свято молодості, творчості, наполегливості, таланту - «Сузір’я майбутнього -2021». 

На святі достойно було представлено тих, хто своєю працею, розумом, творчими здобутками принесли славу своїй школі, громаді, ступили на першу сходинку свого зоряного олімпу. Є ким пишатися Чорнобаївській громаді, батькам, вчителям: 11 переможців конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт  Малої академії наук, переможець  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, 26  переможців Всеукраїнських та Міжнародних мистецьких фестивалів, конкурсів, виставок, чемпіонатів України та 16 наставників.

Нагородження відбувалося у трьох номінаціях:

• «Інтелектуальна надія»
• «Обдарованість та творчість», 
• «Гордість освіти Чорнобаївщини»

А робота щодо навчання і виховання громадян, патріотів, гуманістів триває. Народжуються нові ідеї, виникають нові плани, окреслюються обриси цікавого майбутнього, що обов’язково реалізуються  щоб  послужити для добра, щастя і процвітання Української держави.
         

Останні новини