Голова Черкаського обласного осередку ВО "Свобода" Юрій Ботнар: "Про всі кадрові зміни ви можете дізнатися з партійного сайту".

Під час прес-конференції опозиційних сил, що відбулася 4 березня в конференц-залі партії "Фронту змін" журналісти звернулися до Юрія Ботнара з проханням прокоментувати чутки про кадрові перестановки в Черкаській міській організації ВО "Свобода".

 - Під час минулорічних подій, коли мене було призначено виконуючим обов"язки обласної організації всі намагалися додзвонитися до Тетяни Олександрівни (Чорномаз - авт.), Рудика (кандидат від ВО "Свобода" по 198 ВО), до мене. Я єдиний хто був позбавлений преференції не брати трубку. І я пояснював так:вся офіційна інформація щодо будь-яких змін, зокрема і кадрових змін в місцевих організаціях, обласній організації є оприлюднена на партійному сайті. Зараз на партійному про це нічого не має, - прокоментував Юрій Ботнар.

 Не хотілося б, щоб це виявилась ситуація, якої стосуються слова про те, що диму без вогню не буває. Проте очевидно, що поміркований та флегматичний Андрій Лупко (голова Черкаської міської організації) є абсолютною протилежністю різкому, невитриманому, але абсолютно відданому "Свободі" Юрію.

Останні новини