Голова Черкаського КВУ пропонує називати нерадивих депутатів та кандидатів "Хрунями"

У світлі старту, та можна вже навіть сказати розпалу виборчої кампанії на проблемних Черкаських округах, актуальними темами є проблеми напівзаконних методів ведення кампанії – підкупу виборців, чорні піар-технології, інші способи впливу на викривлення волевиявлення громадян.

За умов застосування не зовсім шляхетних методів ведення кампанії як з боку опозиції так і з боку представників влади а також «незележників» є потреба суспільного таврування таких осіб.

В політичний лексикон кожного українця вже увійшло слово «тушка» яке символізує політичну зраду.

Однак за своєю суттю воно не є таким об"ємних і всеохоплюючим щоб охарактеризувати діяльність депутатів, кандидатів їх обслуги.

Оригінальне вирішення цієї проблеми запропонував Голова Черкаської обласної організації Комітету виборців України Максим Михлик на сторінках соцмережі Фейсбук.

- Напередодні виборів, варто згадати чудове галицьке слово "хрунь". Нехай ті депутати, які вже обрані, а також ті, які зараз роздають різноманітні обіцянки і гроші визначаються: Хрунь чи не Хрунь. Підтримую пропозицію називати так депутатів, замість модного сьогодні слова Тушка. Отже Хрунь -- це депутат який обманув, зрадив або підкупив виборців, - написав Максим Михлик.

За даними Вікіпедії Хрунь – це лайливе прізвисько підлої, продажної людини, запроданця. У Галичині використовується щодо виборних осіб, які зрадили своїх виборців та походить від прізвища Микити Хруня, депутата Галицького сейму 19 ст. який зраджував своїх виборців.

Підготував: Олександр Безпрозванний
 

Останні новини