Голова Черкаської обласної організації партії "УДАР" Віталій Іляшенко системно говорить неправду

Про це нам повідомив один із ініціаторів звернення до суду по питаннях заборгованості головного ударівця області Віталія Іляшенко перед працівниками виборчого штабу № 194 - Безпрозванний Олександр.

Коментуючи сьогоднішні заяви Віталія Іляшенко які він розмістив на одному з інтернет-ресурсів.

Нижче фото заяв ударівця. У матеріалі спочатку було розміщено відкритий лист ініціативної групи яка подала позов до суду.

А на фото нижче друга частина матеріалу, де власне Іляшенко робить свої безглузді заяви.

- Мені особисто зрозумілі такі заяви Віталія Іляшенко. Тому що він постійно і системно говорить неправду. Та не бажає розраховуватися за ефективно зроблену роботу. Я не хочу вдаватися у глибокі дискусії, оскільки цей хлопчина не заслуговує на те щоб витрачати купу часу на такі дискусії. Краще за мої коментарі це підтвердить аналіз того що він вже раніше заявляв наприклад на тому ж самому ресурсі на якому оприлюднив сьогоднішні безглузді заяви. Дискутуватимемо з ним в порядку судового засідання. 

Щодо його закидів що він не бачив позовної заяви, то він і без цієї заяви дуже добре знає скільки і кому винен, - сказав Олександр Безпрозванний.

Нижче розмістимо декілька заяв які робив пан Іляшенко раніше. Ось фото з сайтів. Де він заявляв про невирішеність проблеми заборгованості перед людьми.
Ось фото з сайту Прочерк де пан Іляшенко визнає заборгованість, матеріал від 11 лютого 2013.

А ось фото з сайту Кропива де пан Іляшенко фактично заявляє теж про наявність заборгованості.

І насамкінець без коментарів, - коментарі до сьогоднішнього матеріалу на Прочерку.

Так що робити висновок читачу.

 

Останні новини