Голос і ОПЗЖ дали землю під висотку СБУ у дворі багатоповерхівки

Умовно опозиційні фракції Черкаської міської ради — Голос і ОПЗЖ посприяли виділенню землі для СБУ. Відтак територія поблизу багатоповерхівок по вул. Верхня Горова перетвориться, в перспективі, на будівельний майданчик.

Про це свідчать дані поіменного голосування. 

Депутати міської ради підтримали проект рішення про надання управлінню СБУ земельної ділянки площею 0,75 га по вул. Верхня Горова 130, в постійне користування для будівництва багатоквартирного житлового будинку. Це тихий центр, а ділянка, судячи з даних гугл карти, з зеленими насадженнями є територією між багатоквартирними будинками на бульварі Шевченка та на вулиці Верхній Горовій. (Дивись на фото.) В межах ділянки знаходиться старий будівельний котлован. 


Відповідне рішення набрало 25 голосів, при мінімально необхідних — 22. 

Серед інших, як виявилося, ключові голоси дали дві фракції які є опозиційними і які не отримали представництва у виконавчій вертикалі міської влади за результатами виборів. Так, ОПЗЖ підтримала проект рішення в повному складі давши 4 голоси. Фракція Голосу на підтримку проекту дала ще 4 голоси, хоча лідер голосистих і екс-кандидат в мери Черкас Віктор Євпак за проект не голосував. 

Загалом же проект підтримали у повному складі ВО “Батьківщина”, ВО “Черкащани”, ОПЗЖ. Без одного депутата - Слуга народу, чотири депутати з фракції Голос та один депутат з "Європейської солідарності". 

Повністю утрималася фракція “За майбутнє” та без одного депутата “Європейська солідарність”.