Генерал Дерновий знову "засвітився" в Черкасах

Начальник обласного управління УМВС України в Черкаській області, генерал Валерій Володимирович Дерновий знову "засвітився" у вільному козацькому місті - Черкаси. 

Цього разу високопосадовець від правоохоронних органів привернув увагу не своїми виборчими "подвигами" чи карколомними успіхами в безпосередній трудовій діяльності. А зацікавленістю до справ на оптовому ринку "Оптовичок", що  по вулиці Пастерівській.

Ми вже повідомляли, що з 28 березня цього року розпочався цілий виток перевірок на оптовому ринку, які фактично покликані на блокування роботи ринку та повне його знищення.

Сьогодні перевірки продовжилися і будуть тривати до 1 квітня. Перевірку здійснюють працівники УБЕЗ за наказом всім відомого генерала Дернового В.В.

- Сьогодні до нас знову прийшли перевіряючі. Це представники УБЕЗ, перевірка проводилася з 7.30 до 9.30. Це час найбільшої активності покупців, адже в нас оптовий ринок і тут скупляється багато дрібних підприємців для власних невеликих магазинчиків. Більше того, сам факт перевірки вже порушує весь нормальний робочий режим. Перевірку здійснюють працівники УБЕЗ за письмовим наказом пана генерала Дернового В.В. Перевіряють все, - наявність патентів, рішень карантинних служб та інше. Навіть коли всі документи в підприємців є, всеодно вимагають закрити машини з яких ведеться торгівля. Перевірку здійснює одночасно близько 20 осіб - працівників  правоохоронних органів, - повідомляє нас директор ринку Олександр Островський.

Нагадуємо читачу, що також постійно контролюються під"їзди до ринку працівниками ДАІ і переважна більшість транспорту яка туди рухається вони зупиняють.

Ми вирішили запитати в пана Олександра Островського, що вони будуть робити далі після 1 квітня, коли закінчиться перевірка, якщо ринок не залишать в спокої?

- Ну очевидно, за умов подальших безпідставних перевірок які фактично блокуватимуть нормальну роботу ринку, нам не залишиться іншого виходу, як просто виходити і організовувати акції протесту. Можливо тоді влада нас почує і припинить тиск на підприємців та ринок, - говорить Олександр Островський.

Для нас очевидним є факт, що в угоду певних наближених до влади осіб, здійснюється тотальний тиск на підприємців та ринок "Оптовичок" тому ми і надалі будемо слідкувати за подіями навколо нього. Але такий тиск призведе лише до появи чергової групи незадоволених черкащан які вийдуть на вулицю і будуть захищати свої конституційні права, оскільки цим людям вже не буде чого втрачати. А та людина якій нема чого втрачати - найстрашніша для влади.

А чому генерал Дерновий В.В. став допомагати знищувати ринок на Пастерівській? Це питання риторичне.