"Фронт змін" висунув кандидата в селищні голови Чорнобаю. "УДАР" зробив це раніше. Знову не домовились.

2 червня в смт. Чорнобай відбудуться вибори селищного голови. Від політичної партії "Фронт змін" кандидатом зареєструвався Ігор Фесун. Про це повідомила голова Черкаської обласної організації "Фронту змін" Наталія Старікова.
"Це фельдшер районної лікарні, дуже почесна й шанована людина, – сказала Наталія Старікова. – Своїх кандидатів висунули також УДАР і ВО "Батьківщина", тому з єдиним кандидатом, який і братиме участь у виборах, ще визначатимемося. Буде обрана людина, яка матиме найбільшу підтримку в Чорнобаї. Рішення про узгодження прийматиметься головами згаданих політичних сил на Черкащині. Перемога єдиного кандидата від опозиції надзвичайно важлива в протиборстві з владними ставлениками".

Біографічна довідка:
Фесун Ігор Анатолійович народився 10 липня 1971 року в селі Бубнова Слобідка Золотоніського району, Черкаської області. Закінчив Чорнобаївську середню школу й Черкаськоге медичне училище. Після закінчення медучилища працював на станції швидкої допомоги в м. Черкаси на посаді виїзного фельдшера на різних бригадах, в тому числі – більше як півроку на єдиній в області реанімаційній бригаді. З 1993 року по сьогодні працє на посаді виїзного фельдшера бригади швидкої допомоги Чорнобаївської ЦРЛ. Неодноразово був відзначений грамотами селищної ради та районної адміністрації. Двічі був представлений від медичної галузі на районній дошці пошани.
Член ВО "Батьківщина" з 2006 року, голова селищного осередку. Депутат Чорнобаївської селищної ради двох скликань, голова фракції ВО "Батьківщина" Чорнобаївської селищної ради двох скликань. Заступник голови земельної комісії Чорнобаївської селищної ради двох скликань.
Освіта вища (бакалавр медицини). Одружений, дружина Інна Василівна, приватний підприємець, донька Вікторія 1997 р.н.
Нагадаємо, що попередньо про висунення свого кандидата заявила партія "УДАР". Опозиціонери вирішили злити Чорнобай?

Останні новини