Фотофакт: В Черкасах стартувала інформаційна кампанія "Проти Політики Кидалова"

В Черкасах стартувала інформаційна кампанія громадського руху «Проти Політики Кидалова». Вчора активісти руху почали розклеювати містом свої інформаційні листівки.  Як інформує лідер руху в Черкасах Олександр Безпрозванний у мережі Фейсбук з першого ж дня почалися спроби адміністративного тиску на громадський рух. 

- Інформуємо черкащан як уникнути кидалова від політичних партій та кандидатів під час роботи в штабах. Вчора почали розклеювати містом інформаційні листівки. Вже з першого дня відчули адміністративні спроби завадити нашій інформаційній кампанії. Так люди, які не представлялися телефонували на гарячу лінію і вимагали не клеїти плакати на спеціально відведених для цього площах на зупинках громадського транспорту. Як виявилося, за словами директора Олександри (прізвище не назвала) розміщення інформації платне. 

Ми виявили бажання навіть заплатити кошти, однак відповідь була, - що ми не розмістимо ваші матеріали, і клейте їх на стовпах. Також було повідомлено, що вони бояться Петра Порошенка і що сьогодні вони піднімуть людей, щоб листівки були зірвані. Також телефонував невідомий чоловік із департаменту архітектури і містобудування і висловлював незадоволення розклейкою, - інформує лідер руху.

Нагадуємо, рух "Проти Політики Кидалова" відкрив гарячу лінію для повідомлень про можливі факти обману працівників штабів, агітаторів, спостерігачів під час виборів та надає поради, як уникнути обману