Фотофакт: Радуцький і Ткаченко вперше після розриву разом з'явилися на публіці

Секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький та губернатор Черкащини Юрій Ткаченко вперше після гучного виборчого скандалу разом зявилися на публіці. 

Посадовці відвідуючи Чемпіонат України з боксу серед юніорів яких проходив в Черкасах вже робили спільні фото. На фото оприлюдненому екс-депутатом Черкаської міськради Вікторією Кутіловою посадовці хоча і не поруч, але зрозуміло, що відносини налагоджуються.

Нагадаємо, що в ході підведення результатів виборів до Черкаської міської ради перший номер у списку БПП у міську раду Олександр Радуцький звинуватив губернатора Юрія Ткаченка який був перший номер у списку БПП до обласної ради у фальсифікаціях проти БПП у міській раді.

Відзначимо, що тоді губернатор де-факто підтримував кандидата в мери Сергія Одарича, а Олександр Радуцький зазнав нищівної поразки в статусі офіційного кандидата на мера від БПП посівши лише 4 місце.

Юрій Ткаченко відповідаючи на такі звинувачення Радуцького відзначив, що останній розтоптав себе як політик і як чоловік. А в якості «важкої артилерії» був використаний лідер фракції БПП у парламенті Юрій Луценко. Який приїхав на підтримку губернатора, кандидата в мери Сергія Одарича та заявив, що розжене БПП-ОПГ у вигляді Черкаської міської організації.

Однак Сергій Одарич вибори програв, а перемогу здобув соратник Радуцького Анатолій Бондаренко. Тривалий час Ткаченко намагався перешкодити обранню Радуцького на посаду секретаря, але врешті-решт це сталося. Тому нині потрібно вже налагоджувати стосунки та працювати на «благо города и всех Черкащан».
 

Останні новини