Фотофакт: Біля підніжжя Пагорбу Слави сплюндрували пам'ятник Небесній Сотні

Сьогодні вночі вандали облили пам’ятний знак Героям Небесної Сотні фарбою який знаходиться у підніжжі Пагорбу Слави. 

Про це повідомляє видання Нова Доба.

Цей пам’ятний знак був встановлений 5 квітня цього року активістами місцевої «Батьківщини», тоді ж було висаджено і алею з дерев та кущів.
 

Останні новини