ФК Черкаський Дніпро одною ногою вже в 2-й лізі

Єдиний професійний футбольний клуб Черкащини «Черкаський Дніпро» через спортивні показники та адміністративні проблеми наближається до пониження в класі.

6 травня дніпряни в рамках 32 туру Чемпіонату України з футболу Першої ліги в боротьбі поступилися «Колосу» з Ковалівки. Рівна боротьба без великої кількості моментів точилася до 77-ї хвилини, коли було вилучено з поля гравця дніпрян Захаревича (друга жовта картка за необов'язковий фол в центрі поля – ред.). Після цього темп матчу суттєво зріс, а атаки господарів посилилися. Натомість і дніпряни в меншості мали кілька хороших нагод відзначитися на контратаках. Врешті-решт більше пощастило команді господарів, які на 90-й хвилині змогли відзначитися. Варто додати, що дніпряни намагалися врятувати матч і в такому скрутному становищі – мали моменти щоб забити, але могли і пропустити. 

«Колос» (Ковалівка) - "Черкаський Дніпро" (Черкаси) 1:0 Голи: Соломка 90+2

Нині дніпряни маючи в активі 28 очок знаходяться в зоні вильоту. До завершення чемпіонату залишається дві гри – з «Нафтовиком» на виїзді, який також веде боротьбу за виживання, та в Черкасах з ПФК «Суми». Однак навіть дві перемоги не гарантують рятівного 14-го місця, адже низка команд також безкомпромісно бореться щоб вижити в лізі. 

Несприятливим для дніпрян є і зняття з змагань ФК «Жемчужина» Одеса, яка мала б грати останні два тури з ФК «Кремінь» та ФК «Оболонь-Бровар». Відтак прямі конкуренти дніпрян отримають по 3 залікові бали без спортивної боротьби. 

Адміністративні проблеми та рішення також не сприяють збереженню прописки в Першій Лізі. Так 4 травня на офіційному сайті ФК «Черкаський Дніпро» оприлюднено інформацію про виставлення на трансфер всіх гравців команди (загальна вартість 1,7 млн. євро). Також на спільних зборах структур команди прийнято рішення про переведення команди на постійне місце дислокації в село Білозір'я. Серед причин таких рішень називалося і не обрання представника ФК «Черкаський Дніпро» Володимира Лашкула делегатом на черговий конгрес ФФУ.
 

Останні новини