Фальсифікатор виборів в облраду від БПП радитиме за гроші "Слузі народу"

Секретар Обласної виборчої комісії від БПП, на місцевих виборах 2015 року, що був засуджений за фальсифікацію виборів, буде радити голові Черкаської районної ради від “Слуги народу” за бюджетні кошти.

Про це свідчить подана Дмитром Жиляєвим декларація на посаду радника. 

В разі призначення, радити він буде голові Черкаської райради, обраному від “Слуги народу” Олександру Василенку. 

В травні 2018 року Дмитра Жиляєва було засуджено за фальсифікацію результатів виборів до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади та займатися діяльністю, пов'язаною з виборчим процесом на два роки (умовно), з іспитовим терміном у півтора роки. 

В грудні 2019 року засудженого звільнено від призначеного покарання у зв'язку з відсутністю порушень за час півторарічного умовного терміну. 

Вже в серпні 2020 року, Жиляєв став членом Обласної виборчої комісії за поданням політичної партії “Слуга народу”, але був замінений після суспільного резонансу. 

Нагадаємо, мова йде про фальсифікацію виборів до Черкаської обласної ради у 2015 році. Тоді члени Обласної виборчої комісії затвердили сфальшований підсумковий протокол яким “перерозподілили” близько 40 тис. голосів виборців. За результатом фальсифікацій до ради потрапляв “Опозиційний блок”, а за бортом ради лишалися “Укроп”, Партія ветеранів Афганістану, один депутатський мандат втрачала ВО “Свобода”.

Головними виконавцями викритих фальсифікацій були голова ОВК від “Опозиційного блоку” та секретар від БПП — Дмитро Жиляєв. За час тривалого розслідування слідчі не змогли встановити реальних замовників фальсифікації.
 

Останні новини