Користувацький вхід

Фірма косила очерет в заказнику за дозволом заступника мера Сміли

Столична фірма незаконно косила очерет в промислових масштабах в гідрологічному заказнику місцевого значення. 

Згідно інформації Держекоінспекції центрального регіону, незаконні дії припинено та складено адмінпротокол про правопорушення. Заготівля проведена на площі близько 3,5 га.

Косіння очерету здійснювалося на території гідрологічного заказника місцевого значення “Ірдинське болото” поблизу Сміли. Дозвіл на викіс очерету ще в жовтні минулого року надав заступник міського голови Сміли Павло Іщенко, хоча територія заказника не є адміністративною частиною міста.

На заяву столичного ТОВ “РІДС”, в якій приватне товариство просило надати дозвіл на викіс очерету в протипожежних цілях, був наданий відповідний дозвіл, він є у розпорядженні видання.

ТОВ “РІДС” зареєстроване в Києві, його бенефеціаром значиться бізнесмен з Білої Церкви Кравченко Дмитро Васильович. Товариство спеціалізується на збиранні дикорослих недеревних продуктів, виробництві виробів з соломи та рослинних матеріалів.

Відзначимо, що очерет слугує захисною лінією для тваринного та рослинного світу, особливо це стосується територій природно-заповідного фонду.

 

Останні новини