Фірма без техніки з рідного села голови РДА освоює мільйони на гідротехнічних роботах

На Лисянщині фірма-прокладка без спецтехніки та працівників, але з рідного села голови Лисянської РДА активно освоює мільйони на гідротехнічних роботах. 

Мова йде про фірму-прокладку ТОВ «Водбуд» яка створена 27 липня 2016 року та зареєстрована у маленькому селі Босівка, Лисянського району за адресою Шевченка 39. Зареєстрована вона на уродженця Полтавщини, Корчана Михайла Вікторовича 1983 року народження, який нині прописаний в селі Велика Бурімка, Чорнобаївського району.

Одразу після реєстрації фірма отримала і перший підряд, на кошти екологічного фонду які спрямувала обласна рада, взялася покращувати гідротехнічний стан річки з однойменною назвою села – Босівка. Договір без проведення торгів був підписаний з свіжоствореним товариством 16 сепрня 2016 року сільським головою Босівки Шваюк Оксаною Миколаївною.

Роботи з очистки частини русла річки Босівка протяжністю понад кілометр були проведені у серпні-жовтні 2016 року, вартість виконання робіт склала 1,373 млн. грн. Гарантійний строк виконаних робіт визначений у договорі – один рік.

Цього року ТОВ «Водбуд» вже маючи досвід проведення гідротехнічних робіт, маючи позитивний відгук від сільського голови Босівки, взяв участь у торгах на проведення гідротехнічних робіт по очистці ставів у селі Дащуківка, Лисянського району. Торги виявилися переможні і 15 серпня 2017 року Дащуківська сільська рада уклала договір на очистку двох ставків «Сільського» та «Любительського» в адміністративних межах сільради. Вартість виконання робіт має скласти 2,2 млн. грн. за очищення ставків від мулу, зрізання та корчування дерев поблизу, облаштування укосів берегів та прилеглої території. Термін виконання робіт серпень-жовтень 2017 року, гарантія на проведені роботи – один рік.

Як слідує з тендерної документації поданої ТОВ «Водбуд», дане товариство не має ані працівників, ані техніки, окрім мотопомпи «Форте». Але підприємливому чоловіку який є і директором і засновником підприємства вдалося орендувати потрібну техніку, при цьому техніка орендується з екіпажом, тобто з працівниками які будуть на ній працювати.

На фото директор і засновник ТОВ "Водбуд"

Відтак згідно договорів орендовано два екскаватори, бульдозер, автомобілі КАМАЗ та КРАЗ у ТОВ ПМК-42, трактор надає Лівобережне міжрайонне управління водного господарства, у самого ж ТОВ «Водбуд» на балансі значиться бензинова помпа «Форте». Також на разову роботу для здійснення інженерного нагляду директор ТОВ «Водбуд» наймає ще одного працівника.

Ми намагалися знайти де саме зареєстровано дане товариство, однак цього зробити не вдалося, місцеві не знають такої адреси як Шевченка 39, там де вона хоча б орієнтовно могла бути ростуть чагарники. 

З проханням пояснити, чому замовник – Босівська сільська рада обрала саме цього підрядника і якими мотивами керувалися, ми звернулися до сільського голови. Сільський голова повідомила, що фірма зареєстрована не в чагарниках, а «в установі для дітей», однак від подальших пояснень відмовилась, посилаючись на брак часу.

Відзначимо, що до місцевих виборів 2015 року сільським головою Босівки був Володимир Павличук. У квітні 2016 року він був призначений на посаду голови Лисянської РДА. На місцевих виборах 2015 року він балотувався і був обраний депутатом Черкаської обласної ради від ВО «Черкащани». Села Босівка та Дащуківка входять до його депутатського округу як депутата Черкаської обласної ради під № 24. 

На фото голова облради Олександр Вельбівець (сидить ліворуч), заступник губернатора Сергій Овчаренко тисне руку новопредставленому голові РДА Володимиру Павличуку. 

Останні новини