Епістолярна "творчість" найвищих черкаських посадовців

Наше видання вже неодноразово висвітлювало численні рейдерські спроби захоплення та знищення ринку на вул. Пастерівській. Сьогодні представники адміністрації ринку та підприємці поспілкувалися з представниками ЗМІ у зв’язку з черговим «наїздом» на ринок «Оптовичок».

Докладно про останні події навколо ринку можна прочитати у матеріалі - Нова влада Черкас вдалася до "червоного терору" проти підприємців 

Про попередні перевірки ринку "Оптовичок" можна прочитати тут Ринок "Оптовичок" на Пастерівській - друзям все, ворогам закон

В цьому ж дописі ми хочемо зосередити увагу на тому, - що ж стало черговою причиною таких прискіпливих перевірок. 

Приводом для перевірок був оцей ось лист від секретаря Черкаської міської ради Білоусова Віктора Федоровича. У якому він звертається з проханням до начальника Соснівського РВУМВС України вжити заходів щодо заборони стоянки великогабаритного транспорту та торгівлі з нього.

У відповідності до цього листа, ринок «трусили» 50 правоохоронців щодня з 4 до 19 години з 6 по 10 червня. 

- 6 червня до нас приїхало близько 50 працівників міліції. Як вони пояснили - це також була перевірка. Перевірка у зв’язку з тим, що начальнику Соснівського РВ УМВС України було направлено лист від міськвиконкому за підписом секретаря міської ради Білоусова. Ми побачили, що це підпис зовсім не Білоусова, після цього ми написали скаргу до прокуратури, щоб розібратися хто це міг зробити, - коментує ситуацію директор ринку Олександр Островський.

Адміністрація ринку 10 червня отримала вже інший лист, який був направлений тому ж начальнику Соснівського РВ УМВС України. В якому вже за підписом першого заступника міського голови Віктора Беззубенка попередній лист було відкликано.

- На вчорашній день ми отримали інший документ. Нам повідомили, що цей лист, ніби за підписом Білоусова від 6 червня вже відкликають. А лист про відкликання листа від 6 червня вже підписаний першим заступником міського голови Віктором Беззубенком. Найбільш цікаво, що підписи ідентичні, принаймні візуально це видно. Це вже справа працівників прокуратури та відповідних органів розібратися хто його писав і підписував, ми заяву про підробку документів та зловживання владою подали до прокуратури, - зазначає Олександр Островський. 

Все вищевказане засвідчує черговий факт рейдерської атаки на ринок. Адже незважаючи, що лист відкликано – перевірки проводилися. І що головне, проводяться й надалі, тепер вже за іншим приводом – відпрацюванням «лиц кавказкой национальности», - як говорять працівники міліції.

В будь-якому випадку тут є два героя цієї епістолярної творчості Віктор Білоусов, який допустив щоб від його імені підписували такі листи і звичайно регіонал Віктор Беззубенко. Очевидно саме на останнього було покладено завдання забезпечити формальний привід для проведення чергової рейдерської атаки.

Підготував: Олександр Безпрозванний 
 

Останні новини