Експосадовця Черкаської ОДА засудили і одразу ж звільнили від відповідальності

Колишнього керівника Департаменту містобудування, архітектури, будівництва і ЖКГ Черкаської ОДА Андрія Липканя засудили і одразу ж звільнили від кримінальної відповідальності.

Про це свідчить вирок Соснівського суду. 

Експосадовцю інкримінували ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість), зі служби він пішов у березні 2020 року. 

Зокрема, посадовцю інкримінувалося те, що він не перевірив дані внесені в акти виконаних робіт і підписав їх у грудні 2019 року, по будівництвку об'єкту “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” по вул. Корольова 15 в Черкасах. Такі дії дали можливість третім особам незаконно заволодіти бюджетними коштами в розмірі 780 тис. грн. 

В ході судового розгляду між обвинуваченим та прокурором було заявлено про укладення угоди про визнання винуватості, яку затвердив суд. 

Відтак експосадовець отримав покарання у вигляді трьох років позбавлення волі умовно з позбавленням права обіймати посади на державній службі на такий же термін. Але відразу суд звільнив обвинуваченого від відбування призначеного покарання з іспитовим терміном в один рік. 

Відзначимо, що переможцем тендеру на будівництво обласного центру екстреної медичної допомоги у 2019 році став ТОВ “БТК-Лад Плюс” з ціновою пропозицією 46,69 млн. грн., центр до цього часу не збудований.  

Останні новини