Експерименти Любові Майбороди по "захисту" самоврядування в Черкасах

У пресі та соціальних мережах з’явилося звернення від імені Громадського комітету міста Черкаси «Захистимо місцеве самоврядування», адресоване лідерам опозиційних фракцій Яценюку, Тягнибоку і Кличку зі звинуваченнями голови обласної «Батьківщини» Анатолія Бондаренка у дескридитації опозиції через те, що він увійшов у склад виконкому на громадських засадах.

До складу громадського комітету входять Любов Майборода, позафракційний депутат обласної ради, Юрій Громовський, депутат обласної ради («Батьківщина»), Веніамін Мельник, доцент ЧДТУ, зав. кафедрою економічної кібернетики; Микола Котко, сільський голова села Червона Слобода; Віталій Масненко, професор ЧНУ, доктор історичних наук.

Інтернет-видання Про головнеhttp ://progolovne.ck.ua/ спробувало дізнатися хто і що підписував.

Ми запитали у Юрія Громовського, чи підписував він це звернення. З’ясувалося, що свого підпису він під листом не ставив. «Я не підписував цього звернення. І Масненко мені сказав, що теж свого підпису не залишав під заявою. У телефонній розмові Любов Володимирівна дещо зачитувала, але тексту звернення я не бачив і підпису не ставив».

Микола Котко, який також є членом громадського комітету, теж повідомив нам, що свого підпису під листом поки не залишав.

Сьогодні Любов Володимирівна зініціювала круглий стіл «Розвиток місцевого самоврядування як основа європейського вибору”. В обговоренні між Любов’ю Майбородою та Олександром Радуцьким, депутатом міськради та опонентом відставленого мера Сергія Одарича, зчинилася сварка. Вони перекрикували один одного. Майборода називала депутатів міської ради путчистами і заколотниками. Радуцький дивувався, що політична позиція депутатки міняється, як флюгер.

У коментарі «Про головне» Олександр Радуцький сказав: «Як можна вірити людині, яка змінила вже з десяток партій. Вона, як флюгер: куди поманять, туди вона й біжить. Любов Володимирівна працювала заступником Одарича. Він її звільнив, бо Майборода почала звинувачувати його у відмиванні коштів на Льодовому палаці. Тепер вона знову дружить з Одаричем та захищає його інтереси».

Анатолій Бондаренко на звинувачення у свій бік відповів так: «Напевно, Майборода писала те звернення від громади міста удвох з Одаричем, бо крім неї, видно, підписів ніхто не ставив. Любов Майборода відпрацьовує кошти Одарича, якого тепер виставляють «великим» опозиціонером. Ще місяць тому він разом з Партією регіонів розкрадав міську власність, тишком-нишком ділили комунальне майно. Доведено до банкрутства десятки черкаських підприємств. Серед них — ЧЕЛУАШ («Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів»), «Черкасиелектротранс» й інші.

Вкотре заявляю, що моє завдання у виконкомі — здійснювати контроль за місцевою владою, аби не допустити розкрадання власності черкащан ні командою Одарича-Бродського, ні Жуковської-Фірташа. Мене обрано на посаду члена виконкому на громадських засадах, тому особистого зиску ніякого я не маю, а значить і звинувачувати у зраді мене ніхто не має права. Усі ці крики я оцінюю як істерику Сергія Олеговича, бо він втратив «годівницю» для своєї сім’ї та для оточення», - резюмував Анатолій Бондаренко.

Останні новини