Користувацький вхід

Екс-заступницю губернатора звільнили від відповідальності за збиту школярку

Екс-заступницю губернатора звільнили від кримінальної відповідальності за збиту на пішохідному переході школярку, а потім через суд стягували кошти витрачені на лікування. 

В лютому 2018 року Наталія Старікова здійснила наїзд на школярку в Каневі яка переходила дорогу на пішохідному переході. В результаті ДТП дівчина отримала тілесні ушкодження у вигляді травми тазу з переломом сідничної кістки.

Наталія Старікова, рухаючить на автомобілі «MAZDA» СХ-5, перед наближенням до пішохідного переходу, по якому рухалася дівчина, не зменшила швидкість та не зупинилася, щоб дати дорогу пішоходу, внаслідок чого вчинила наїзд.

Фото з публічного висунення кандидатом у депутати Ірини Ваннікової, в призидії знаходиться і Наталія Старікова. 

Дії водія кваліфіковано за ч. 1 ст. 286 ККУ, однак під час підготовчого засідання обвинуваченою подано клопотання про закриття провадження через примирення з потерпілою. При цьому Старікова визнала свою вину та щиро розкаялася. Ухвалою Канівського міськрайонного суду підсудну було звільнено від кримінальної відповідальності.

Вже після звільнення від кримінальної відповідальності, прокуратура подала цивільний позов про стягнення з Наталії Старікової 21 тис. грн. на користь Канівської центральної районної лікарні за лікування потерпілої в ДТП. Канівський міськрайонний суд задовольнив позовні вимоги. При цьому, одразу після ДТП, Старікова повідомляла, що з "перших хвилин" допомагає дитині швидше одужати. 

Наталія Старікова була депутатом обласної ради у скликанні 2010-2015 років, в 2014 році працювала першим заступником голови Черкаської ОДА.

Нині Старікова очолює новостворену громадську організацію “Розвиток об'єднаних територіальних громад”, яка стала ініціатором висунення кандидатом у народні депутати по 196 округу Ірини Ваннікової.

Примітним є те, що засновницею даної громадської організації є саме Ірина Ваннікова, що з 2018 року працює керівником соціальних програм агрохолдингу МХП олігарха Юрія Косюка.
 

Останні новини Черкас та Черкаської області