Екс-заступник губернатора будує сонячну станцію

Колишній перший заступник голови Черкаської ОДА будує сонячну станцію на земельній ділянці корпоративні права на яку продавалися за 480 тис. євро.

Будівництво сонячної станції потужністю 5 Мвт здійснюється в адміністративних межах Білозірської ОТГ, за межами населеного пункту на земельній ділянці в 11,32 га.

В лютому 2018 року В'ячеслав Горобець заснував ТОВ “Альтернативні системи”. Восени 2018, після проведення громадських слухань, депутати Білозірської сільської рада погодили детальний план територій під розміщення сонячної станції. В грудні 2018 року товариство зареєструвало право власності на земельну ділянку на підставі витягу наданого ГУ Держгеокадастру в Черкаській області. На наш запит ГУ Держегеокадастру відмовилося надавати інформацію, щодо вартості земельної ділянки за яку вона була продана і чи проводився аукціон взагалі.

В червні 2019 року ТОВ “Екосфера енерджі” вже пропонувала купити корпоративні права на земельну ділянку під розміщення сонячної станції на цій земельній ділянці за 480 тис. євро.

В вересні-грудні цього року вже відбувається фактичне будівництво першої черги сонячної станції. Замовником виступає ТОВ “Альтернативні системи”, підрядником ТОВ “Екосфера енерджі”. Площа забудови першої черги 3,34 га, потужність 1,66 Мвт. 

Вячеслав Горобець до призначення на посаду заступника (лютий 2015 року), а потім першого заступника голови Черкаської ОДА, тривалий час (з 2007 року) працював на різних посадах в ПАТ "Черкасиобленерго". З посади першого заступника голови Черкаської ОДА був звільнений в травні 2015 року.

Статутний капітал ТОВ “Альтернативні системи” складає 31,48 млн. грн., бенефеціаром значиться В'ячеслав Горобець.

 

Останні новини