Користувацький вхід

Екс-соратницю Одарича та Тулуба звільнили з ОДА

Екс-соратницю міського голови Сергія Одарича та Сергія Тулуба звільнено з апарату Черкаської ОДА.Зарічна Людмила Петрівна до недавнього часу обіймала посаду начальника управління житлово-комунального господарства ОДА, звільнена відповідно до розпорядження від 08.07.2014 року. 

Про це інформує офіційний сайт ОДА.

Нагадуємо, що Людмила Петрівна, екс-мер м. Цюрупінськ, що на Херсонщині зявилася в Черкасах з легкої руки Сергія Одарича. Щасливий момент для нашого міста настав у травні 2012 року, коли депутати призначили її заступником міського голови. Як говорив тоді міський голова: «Вона допоможе нам вирішити питання зі сміттєзвалищами, полігоном твердих побутових відходів та покращити поводження зі сміттям. Також новий заступник має завдання покращити утримання прибудинкових територій та вирішити питання з ремонтом житлових будинків».

Після усунення з посади Сергія Одарича, пані Людмила пропрацювала у виконкомі до серпня місяця та була делегована на підвищення в команду Сергія Тулуба, в апараті ОДА працювала до останнього часу.

В м. Цюрупінську запам’яталася містянам постійними скандалами та затриманням працівниками міліції. В Черкасах її чиновницьке життя проходило порівняно тихо та спокійно.
 

Loading...