Екс-регіонал зі Сміли хоче спробувати виборчого щастя в Черкасах

Напередодні Великодня спостерігачі Опори зафіксували численні спроби підсолодити виборців Черкас великодніми подарунками – майбутні обранці не були винахідливими і пішли в народ з пасками. Окрім відомого опозиційного подаяння яке організував голова обласної ораганізації ВО «Батьківщина» та майбутній кандидат в мери Анатолій Бондаренко були зафіксовані й інші факти «доброчинної допомоги». Так роздавалися паски та вітальні листівки від потенційного кандидата в міськраду Станіслава Лукирича. Станіслав Іванович нині є депутатом Смілянстької районної ради від Партії регіонів.

Як повідомляє прес-служба Опори, - агітатори ходили по одному з районів міста та роздавали перехожим пакети з привітальними листівками та пасхами. Коли спостерігач ОПОРИ запитав про те, хто такий Станіслав Лукирич, агітатор відповів, що у листівці є вся необхідна інформація, хоча на ній було лише привітання зі святами. Додаткової інформації про Станіслава Лукирича знайти не вдалося, - констатує прес-служба поважної організації.

Дивним виглядає те, що представники цієї організації так і не змогли знайти інформації про Станіслава Лукирича. Вони або не вміють користуватися інтернетом, або ж свідомо не поінформували, що він є депутатом Смілянської районної ради від Партії регіонів. Неоднозначною була депутатська участь Станіслава Івановича і в численних протулубівських акціях біля стін ОДА під час проведення сесій обласної ради та опозиційних мітингів. Цієї інформації більше ніж достатньо у мережі інтернет. 

Натомість представники Опори більше уваги акцентували на факті роздачі пасок штабом «Батьківщини».

- Нагадаємо, що це не перший подібний випадок. Так, опорівцями було зафіксовано роздачу інформаційних матеріалів та пасок від потенційного кандидата на посаду міського голови та голови Черкаської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Анатолія Бондаренка. Також на своїй сторінці у мережі Facebook Георгій Галустян (був представником кандидата в президенти Олега Ляшка (Радикальна Партія Олега Ляшка), проте перейшов у штаб «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина») написав відповідний пост: «Сьогодні роздавали пасхи жителям нашого славного міста Черкаси. Незважаючи навіть на ті складні часи, які ми з Вами переживаємо, напередодні Святійшого Свята, хочу побажати Всім, Добра, Любові і Віри в яскраве майбутне нашої України…, - повідомляє Опора. 

Така поверхова увага до особи Станіслава Лукирича з боку Опори пояснюється дуже просто – зараз колишній голова цієї організації Микола Макуха працює в штабі Петра Порошенка, там же працює і колишній керівник аналітичного відділу Опори Сергій Варич. Очевидно, що саме ці особи повпливали на правильне подання інформації.

За кулуарною інформацією Станіслав Лукирич, а також цілий ряд відомих Смілянських регіоналів активно консультують штаби Петра Порошенка як в Черкасах так і Смілі. Ми також не виключаємо, що у штабах Порошенка роздають пігулки під назвою «жити по-новому» тому туди і звертаються екс-регіонали, щоб зажити по-новому. В залежності від дії пігулок в штабах і буде визначено як підуть на вибори екс-регіонали чи по списках партії "Солідарність" чи по мажоритарних округах за публічної або ж технологічної підтримки партії.

Підготував: Олександр Безпрозванний 

Останні новини