Користувацький вхід

Екс-прокурору що спричинив резонансне ДТП суд повернув права

Екс-прокурору, що на шаленій швидкості спричинив резонансне ДТП у середмісті Черкас суд повернув водійські права.

Про це йдеться в постанові Черкаського апеляційного суду. 

1 березня цього року автомобіль «Mercedes-Benz G-500» рухаючись на шаленій швидкості по вул. Надпільній спричинив ДТП в результаті якої пошкодив інший автомобіль та зніс електроопору. 

Постановою Придніпровського суду винуватця ДТП було притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 124 КУпАП. Кермувальника люксової автівки було визнано винним у вчиненні ДТП та позбавлено права кермування транспортними засобами строком на шість місяців. 

Відзначимо, що в судовому засіданні водій «Mercedes-Benz G-500» власну вину визнав лише частково, та наполягав на спільній вині з іншим учасником ДТП. За його показами, він мав намір перестроїтися в крайню праву смугу руху, увімкнув покажчик повороту та розпочав маневр. В цей час, інший учасник ДТП не включивши покажчик повороту здійснив різкий маневр в крайню праву смугу, безпосередньо перед його автомобілем. Ці покази були критично оцінені судом, а другий учасник ДТП був визнаний невинним. 

Екс-прокурор, винуватець ДТП, частково оскаржив постанову суду першої інстанції в Черкаському апеляційному суді. Апеляцією міра покарання була змінена — з позбавлення прав на шість місяців на штраф у розмірі 340 грн. 

За кермом елітного «Mercedes-Benz G-500» перебував екс-прокурор Черкаської місцевої прокуратури Шаід Бакашев. З органів прокуратури він звільнився в березні 2019 року. Шаід Бакашев є сином відомого в Черкасах підприємця Баймурзи Бакашева, який був депутатом Черкаської міської ради скликання 2010-2014 років. 

За даними ЗМІ, елітна автівка,на якій мчав екс-прокурор, перебуває у користуванні родини колишнього депутата обласної ради Олександра Короткова, що минулого року склав депутатський мандат. 

Також в судових матеріалах вказується, що Шаід Бакашев працює агрономом ТОВ ВП “Імпульс плюс”, що входить до бізнес-орбіти згадуваного екс-депутата облради.

Останні новини