Екс-посадовця оштрафували на 6,8 тис за підписання договорів з рідною фірмою на 3 млн

Посадовцю, що місяць керував місцевими дорогами Черкащини, присудили штраф у розмірі 6,8 тис. грн. за підписання договорів з рідною фірмою на 3 млн. грн. 

Про це повідомляє пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Встановлено, що посадовець не повідомив про наявність у нього реального конфлікту інтересів і в грудні 2020 року підписав два договори на експлуатаційне утримання автодоріг загального користування місцевого значення на суму 3 млн. грн з товариством, в якому засновниками та бенефеціарами до січня 2020 року були він зі своєю дружиною, а на момент здійснення цих правочинів — її рідний брат. На чоловіка було складено чотири адміністративні протоколи, а за результатами їх розгляду Придніпровським судом накладено адмінстягнення у вигляді штрафу 6,8 тис. грн., - йдеться у повідомленні.

Відзначимо, що мова йде про колишнього очільника ДП Служба місцевих автомобільних доріг в Черкаській області Несвіцького Романа. Трохи більше місяця, у грудні 2020 — січні 2021 року він очолював СмАД у Черкаській області. В цей період часу, підписав договори на надання послуг з експлуатаційного утримання автодоріг загального користування місцевого значення в Чигиринському (2,17 млн. грн.) та Шполянському (0,85 млн. грн.) районах з ТОВ НТС-Сервіс Україна, в якому раніше був бенефеціаром. 

Останні новини