Екс-директорку аеропорту остаточно виправдали у хабарній справі

Колишню директорку КП “Аеропорт-Черкаси” та її знайому остаточно виправдано у хабарній справі кількарічної давнини. 

Відповідну постанову винесла касаційна інстанція. 

В червні 2017 року в. о. директора летовища Олена Качуріна та її знайома, були викриті у вимаганні та отриманні 70 тис. грн. неправомірної вигоди за сприяння у підписанні договору оренди приміщень комунального підприємства. 

Обвинувачені вини не визнали. Олена Качуріна пояснила, що не мала повноважень на підписання договору, бо відповідний дозвіл надається обласною радою після проведення конкурсу. Для допомоги в оформленні документів, на конкурс, дала контакти своєї знайомої. Знайома пояснила, що кошти передбачалися за допомогу в оформленні документів. 

Обвинувачені були виправдані Придніпровським судом, згодом була відхилена апеляційна скарга прокуратури, а в червні цього року прокуратурі було відмовлено у задоволенні касаційної скарги. 

Сторона обвинувачення, доводячи вину підсудних, посилалася на матеріали негласних слідчих дій, зокрема на аудіо та відеоконтроль. Однак, вказані негласні слідчі дії були визнані недопустимими доказами, оскільки на стадії досудового розслідування не були належним чином розсекречені та надані для ознайомлення стороні захисту.
 

Останні новини