Екс-директора ЧЕЛУАШ засудили за зловживання службовим становищем

Колишнього директора КП ЧЕЛУАШ засудили за зловживання службовим становищем та службове підроблення. 

Відповідний вирок виніс Придніпровський суд колишньому очільнику комунального підприємства Богдану Маслечко. З посади він звільнився наприкінці січня 2016 року після історії з встановленням зупинок громадського транспорту.

В грудні 2015 року посадовець підписав договір з ПП “Ріно-плюс” на поставку запчастин до фрези, без директора цього суб'єкту господарювання. Як в договорі так і видаткових накладних, підпис від імені директора ПП “Ріно-плюс” був виконаний іншою особою.

Слідством було встановлено, що згідно договору були перераховані кошти в розмірі 285 тис. Грн., але товарно-матеріальні цінності не надходили. Також з метою ухилення від відповідальності, директор КП вніс неправдиву інформацію до листа спрямованого ПП “Ріно-плюс” про повернення запчастин які не поставлялися, через невідповідність специфікації.

Обвинувачений в судовому засіданні вини не визнав та пояснив, що фреза яка належить підприємству вийшла з ладу та потребувала ремонту. Він дав згоду на підписання договору з підприємством ПП “Ріно-плюс” оскільки був позитивний досвід співпраці з ним. Згодом підлеглі повідомили, що замовлені деталі не відповідають специфікації і потрібно здійснити їх заміну, про що він і підписав документи.

Під час судового розгляду міською радою був також заявлений цивільний позов про стягнення 285 тис. Грн. Однак станом на травень 2016 року запчастини були вже поставлені на підприємство, тому в задоволенні цивільного позову суд постановив відмовити через відсутність збитків.

Відтак суд виніс вирок яким визнав винним Богдана Маслечко винним у кримінальних правопорушеннях за ч 1. ст. 366 (службове підроблення) та за ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем). В частині службового підроблення суд звільнив екс-посадовця від відповідальності за строком давності. А в частині зловживання службовим становищем присудив три роки позбавлення права обіймати організаційно-адміністративні посади з іспитовим терміном в один рік.
 

Останні новини