Користувацький вхід

Двох підозрюваних у справі вбивства журналіста відпустили під домашній арешт

Віктора Горбенка та Романа Недибалюка, що підозрюються у вбивстві черкаського журналіста Василя Сергієнка, відпустили під домашній арешт.

Про це повідомила адвокат Євгенія Закревська.

Городищенський суд Черкаської області відпустив під домашній арешт двох підозрюваних у справі вбивства Василя Сергієнка, що сталося у 2014 році. Загалом на лаві підсудних четверо підозрюваних: Мельник, Воронков, Горбенко та Недибалюк. Щодо ще одного фігуранта, Завражина, з минулого року діє застава.

Нагадаємо, у квітні 2014-го з подвір’я власного будинка в Корсуні-Шевченківському викрали журналіста і учасника Революції Гідності Василя Сергієнка. Його тіло, з ознаками катувань, згодом знайшли в лісі. За даними слідства, медійнику помстилися за професійну діяльність.

12 лютого 2019 року Апеляційний суд Черкаської області відправив «Справу Сергієнка» на розгляд у Городищенський районний суд. До цього справу майже рік розглядала колегія Соснівського районного суду Черкас на чолі із суддею Пироженком. Утім ця колегія взяла відвід після відповідних клопотань усіх сторін процесу.

У березні 2019 року Городищенський райсуд Черкаської області залишив фігурантів справи до 6 травня під вартою без права застави. 2 травня 2019 року Городищенський суд Черкаської області до 30 червня продовжив арешт Вадиму Мельнику, Володимиру Воронкову, Роману Недибалюку та Віктору Горбенку.

Останні новини