Користувацький вхід

Двох мажоритарників з Черкащини взяв сором

Двоє народних депутатів України з мажоритарних округів Черкащини відкликали свій голос за так звані диктаторські закони 16 січня.

Так відповідна позначка стоїть на порталі Верховної Ради біля прізвищ – Тимошенка Віктора Анатолійовича (198 виборчий округ) та Ничипоренка Валентина Миколайовича (199 виборчий округ).

Зазначені депутати подали заяви на імя Голови Верховної Ради з проханням вважати результати голосування по скандальним законам з визначенням – «Не голосував».

З проханням зробити уточнення до нашого видання звернулися представники народного депутата Віктора Тимошенка після виходу матеріалу «Легкий переляк пройшов».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛЕГКИЙ ПЕРЕЛЯК ПРОЙШОВ

Ми добу чекали від представників Віктора Тимошенка докладної інформації коли саме була подана відповідна заява, але так і не дочекалися.

Як не голосував за диктаторські закони Валентин Ничипоренко також добре видно на фото нижче. Проте він також звернувся до Голови Верховної Ради з проханням визнати, що «Не голосував».

Важко сподіватися на те, що депутатів-мажоритарників які прислужували Партії регіонів взяв сором, просто вибори на носі, а вони знову ой як хочуть стати нардепами.

Команда Віктора Анатолійовича Тимошенка вже стартувала, як зазвичай з підкупу виборців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЦІНА ГОЛОСУ НА 198 ОКРУЗІ - 600 ГРН.

Черговий раз можна констатувати, що майже нічого не змінилося, а сподіватися що не набереться достатньої кількості людей які забажають продати свій голос не доводиться.
 

Останні новини