Користувацький вхід

Дві перші особи області привітали земляків, черкащан

Сьогодні Черкащина які і країна вступає в період затяжних Новорічних святкувань. З нагоди Нового Року та Різдвяних свят черкащан привітали губернатор Юрій Ткаченко та голова Черкаської обласної ради. 

Дорогі мої земляки! Черкащани! Сердечно вітаю вас із Новим роком та Різдвом, що наближаються!

Ми прожили непростий рік, він був найважчим за всю історію України. Наші мужні воїни вперше за роки незалежності взяли в руки зброю перед загрозою небезпеки для держави. Вони віддають за Україну все, а подекуди і саме життя. Це надихає і нас робити все можливе і неможливе для перемоги.

Ми перетинаємо ще один рубіж зі сподіваннями, що новий рік принесе на нашу землю мир та спокій, почне відлік часу до досягнення нової якості життя. Цьому у великій мірі сприяють і ініціативи Президента України Петра Порошенка, спрямовані на децентралізацію влади, енергетичну незалежність, підвищення авторитету України на міжнародній арені.

Споконвічно новорічні дні вважалися сімейними святами, і сьогодні Україна має потребу стати єдиною сім’єю, де для всіх є місце за спільним новорічним столом.

Я бажаю, щоб у кожній оселі в цю світлу ніч запалали вогники надії, щоб ми з оптимізмом подивилися в майбутнє. Нехай Віфлеємська зірка, яка ознаменувала прихід у цей світ Христа, освітлює ваш шлях, нагадуючи, що Бог у житті завжди поряд із нами.
Добра вам і звичайного людського щастя, мої дорогі співвітчизники.

Із найкращими побажаннями голова ОДА Юрій Ткаченко.

Дорогі черкащани! В ці передсвяткові дні прийміть мої найщиріші вітання з Новим 2015-м роком та Різдвом Христовим!

Нехай ці свята, як світлі вогники оновлення, мрій і сподівань, принесуть вам і вашим родинам добро, злагоду та довгоочікуваний мир нашій рідній землі! Хай всі негаразди і проблеми залишаються в минулому році.

Рік, що минає, був складним у суспільно-політичному житті. Але для нас, українців, він позначився знаковими змінами – народилась нова нація, відродився Український народ. 

Усього, що нам вдалося досягти, ми здобули неймовірною ціною, часом найдорожчим – життям і здоров’ям справжніх українських патріотів! Тож маємо зберегти нашу незалежність й з честю, в пам’ять про славний подвиг Героїв Небесної Сотні та наших чоловіків, які і сьогодні захищають східні рубежі рідної землі, маємо кардинально змінити країну й самих себе.

Вірю, що Новий рік принесе нам впевненість у наших силах та єдність у діях, а різдвяна зірка надихне на здійснення всіх наших задумів і створить умови для кращого майбутнього країни.

Я бажаю всім землякам миру і злагоди, міцного здоров’я і достатку, родинного затишку і душевного поладунку. І нехай ці свята, як світлі вогники оновлення, мрій і сподівань, принесуть добро й злагоду вам і вашій родині та подарують довгоочікуваний мир і єдність всім українцям! 

Хай Бог оберігає кожного з вас, ваших рідних й нашу Україну! 

З Новим роком та Різдвом Христовим, дорогі черкащани! Слава Україні!

Голова обласної ради Валентина Коваленко.

Останні новини