Користувацький вхід

Дві компанії з орбіти депутата розіграли 2,3 млн. грн. на вкручування лам та протирання світлофорів (Оновлено)

Дві компанії з бізнес-орбіти депутата Черкаської міської ради від БПП Володимира Бурячинського розіграли 2,3 млн. грн. на технічне обслуговування об’єктів дорожньої інфраструктури – світлофорів. 

2 березня за наслідками проведених електронних торгів департамент ЖКК міської ради уклав договір вартістю 2,349 млн. грн. з компанією ТОВ «Геобудсервіс-плюс» на технічне обслуговування світлофорів у березні-грудні 2017 року.

Переможна пропозиція була лише на 11,7 тис. грн. меншою від очікуваної вартості у 2,36 млн. грн. А перемогу ТОВ «Геобудсервіс-плюс» здобув над дружньою компанією ТОВ АБК Електро-буд.

Згідно специфікації послуг ТОВ «Геобудсервіс-плюс» буде проводити миття світлофорів, здійснюватиме контроль їх роботи та технічне обслуговування. Детальніше дивіться у специфікації.

Нагадаємо, що ТОВ «Геобудсервіс-плюс» у 2016 році встановило світильників по освітленню пішохідних переходів на суму близько 2 млн. грн. За даними журналістського розслідування вдалося встановити, що тоді було переплачено орієнтовно 600 тис. грн. Було відкрито кримінальне провадження. Проектно-кошторисний супровід в тому проекті здійснювало ТОВ АБК Електро-буд.

Місцеві ЗМІ неодноразово повязували дані фірми саме з депутатом міської ради від БПП Володимиром Бурячинським. Хоча з літа 2016 року він вийшов із складу засновників ТОВ АБК Електро-буд.
 

Останні новини