Користувацький вхід

Двічі відсторонений мер йде на 198 округ

Двічі відсторонений міський голова Сміли Олексій Цибко балотується в народні депутати по 198 округу. 

Як кандидат-самовисуванець він зареєстрований ЦВК.

Нагадаємо, що після обрання мером в жовтні 2015 року, йому дали попрацювати лише декілька місяців. Вже 2 березня 2016 року, в сумнівний спосіб, після бійки та закриття засідання,   депутати відправили мера у відставку. Тоді мер виграв суд першої інстанції про поновлення на посаді, але в апеляції рішення було скасоване, а журналісти зафіксували як судді “ділили правду” за рішення проти мера.

Через два роки, в березні 2018 року, Верховний суд скасував рішення апеляції і відправив на повторний розгляд в апеляції. З цього часу Олексій Цибко повернувся до виконання обовязків мера, але ненадовго.

Восени 2018 року в Смілі розпочалася теплова криза. Через небажання міського голови Олексія Цибка брати на місто боргові зобов'язання приватного теплопостачальника, він як посадова особа, відчув безпрецедентний тиск з боку вищої владної та силової вертикалі. 

Під тиском, мінімальна більшість Смілянської міської ради таки проголосувала за взяття на місто боргових зобов'язань ТОВ "Смілаенергоінвест" у розмірі 86 млн. грн. Міський голова не став його підписувати.

Після цього терміново було призначено повторний розгляд справи про його відсторонення в апеляції і прийнято відповідне рішення

Наразі рішення апеляції знову оскаржується відстороненим мером в касаційній інстанції.  

Останні новини