Дружина мера йде в депутати вигідно купивши землю

Дружина міського голови Черкас Валерія Бондаренко йде в депутати Черкаської обласної ради.

Якщо раніше дружина Бондаренка, намагаючись вмикатися в політичне життя чоловіка, потрапляла в комічні історії, то за результатами виборів цілком може набути статусу депутата.

Новий політичний проект “За Майбутнє” прихистив не лише чоловіка, знайшлося місце і для Валерії Бондаренко. І місце це доволі перспективне в плані потенційного депутатства.

Валерія Бондаренко замкнула першу п'ятірку загальнообласного списку партії “За Майбутнє” та є першим номером у територіальному виборчому окрузі №1 (межі округу — Придніпровський район Черкас). Всі ці ознаки опосередковано засвідчують, що дружина Валерія без 5-ти хвилин депутат обласної ради, а не просто прізвище для заповнення гендерної квоти у списку партії.

З ім'ям дружини мера пов'язані і дві неоднозначні історії набуття у власність нерухомого майна. І якщо історія про купівлю квартири в одному з елітних житлових комплексів Черкас, у розпал майдану, достатньо відома то операція з земельною ділянкою в центрі Лисянки не набувала широкого розголосу.

Так у вересні 2016 року Валерія Бондаренко купує 6,61 соток землі в центрі Лисянки за 14 тис. грн. у місцевого підприємця Олега Макушенка. Вже в квітні 2017 року підприємець звертається з позовом до суду про скасування договору купівлі-продажу. Підставою скасування називає те, що правочин був вчинений ним під впливом тяжких обставин і на вкрай невигідних умовах. В ході судового розгляду було заявлено про укладення мирової угоди за якою договір було розірвано, ділянка поверталася у власність позивачу, а він повертав отримані кошти. Врешті-решт Валерія Бондаренко стала власницею цієї ділянки у лютому 2018 року, згідно декларації чоловіка, купивши її за 41 тис. грн.

Дана земельна ділянка суміжна з ділянкою яка також належить Валерії Бондаренко і на якій знаходиться їх сімейний супермаркет “Народний”, що працює з 2015 року. 

 

 

 

Останні новини