Дружина губернатора зробила "модерновий" ремонт у скандальному ресторані

Будівля «Громадського банку» збудована 1914 року яка розташована по вул. Хрещатик 251 в Черкасах, за проектом архітектора Владислава Городецького знову зазнала «модернових» впливів. 

Дружина губернатора перебудувала вже скандально відомий ресторан «Ботічеллі» і після ребрендингу заклад громадського харчування носить осучаснений вигляд та нову назву «Найс міт ю», що в перекладі з англійської означає "раді вас бачити".

Колишньою будівлею «Громадського банку» серед інших користується і ТОВ «Сяйво-плюс», така юридична назва ресторану італійської кухні «Ботічеллі». Скандали навколо закладу громадського харчування виникли ще в далекому 2010 році, коли окрім першого поверху будівлі, власники ресторанного бізнесу захотіли розмістити літню терасу. Тоді навіть виник конфлікт з губернатором Черкащини Сергієм Тулубом у власників бізнесу. Але все обійшлося і зявилася невелика літня тераса.

Вже у 2013 році літню терасу замінило справжнє капітальне будівництво. Попри спротив громадськості виконавчий комітет Черкаської міської ради 17 липня 2013 року надав містобудівні умови та обмеження на будівництво. Хоча фактичне капітальне будівництво тривало з квітня по вересень.

На фото будівельні роботи влітку 2013 року. 

Варто додати, що по завершені будівництва капітально збудована тераса яка працювала цілий рік виглядала ще більш-менш і хоча б орієнтовно вписувалася в архітектурний образ будівлі.

Однак останні кілька місяців було проведено реконструкцію прибудови, якій було надано модернового вигляду, а ресторан змінив назву.

Так виглядає прибудова після реконструкції. 

Згідно даних єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб засновником ТОВ «Сяйво-плюс» є дружина губернатора, Ткаченко Марина Павлівна. 

Це ж товариство користується земельними ділянками на правах оренди під прибудованою терасою та значною частиною будівлі «Громадського банку».

Фото витягів з державного земельного кадастру. 

Щодо частки власності ТОВ Сяйво-плюс на будівлю, це окреме питання яке варто досліджувати і на яких умовах вони були передані з обласної комунальної власності.

 

 

 

Останні новини