Користувацький вхід

Дружина екс-депутата отримала 100 тис. грн. на "озеленення" озелененої альтанки

Дружина колишнього депутата Черкаської міської ради у грудні отримала майже 100 тис. грн. на озеленення вже озелененої альтанки в парку Сосновий бір. 

Так 13 грудня департамент ЖКК міської ради укладає з ФОП Ткаченко Марина Андріївна договір на озеленення альтанки в парку Сосновий бір. Вартість договору 97 тис. 760 грн., термін надання послуг – на протязі грудня 2016 року. Звіт про укладений договір опубліковано на сайті Прозоро.

Згідно порталу Е-дата 15 грудня вже складається акт про виконані роботи, а 20 грудня здійснюється повна оплата наданих послуг з озеленення.

Мова йде про нашумілу «унікальну альтанку» яку відкрили в парку Сосновий бір до дня міста Черкаси у вересні 2016 року, альтанку тоді відкривали за участі губернатора та мера.

Слідкуючи за ходом виконання укладеного договору без використання електронних торгів та звернувши увагу на сам факт «озеленення у грудні», нашим журналістам вдалося встановити, що насправді ніякого озеленення не проводилося. Для цього ми на відео зафіксували стан озеленення альтанки станом на 14 та 28 грудня (На підтвердження правдивості на відео відзняті і номера придбаних газет за дані числа).

Відповідно вдалося встановити, що альтанка дійсно була озеленена, але ще станом на час відкриття у вересні 2016 року. Це підтверджують опубліковані на той час фото у ЗМІ, на них альтанка вже озеленена.

Такою ж вона залишилася і донині, в цьому можна переконатися переглянувши відео, або фото.

На фото альтанка у вересні 2016.

Тобто кошти департамент перерахував, акти виконаних робіт закрив, а фактичного додаткового озеленення не відбулося.

Марина Ткаченко є дружиною депутата Черкаської міської ради минулого скликання Сергія Ткаченка. Їх родині також належить садовий центр «Сад мрій». У раді минулого скликання Сергій Ткаченко входив до депутатської групи Блоку Петра Порошенка. На місцевих виборах 2015 року балотувався до міської ради від БПП, але депутатом не був обраний. 

Останні новини