Дружині статусного прокурора безкоштовно дали ділянку в Соснівці

В Черкасах депутати тричі підряд голосували, щоб передати безкоштовно земельну ділянку в Соснівці дружині статусного прокурора.

Про це свідчить хронологія засідання та ухвалене рішення

10 соток для будівництва будинку по вул. Грузиненка, 5/3, отримала Мар'яна Атаманець. Рішення про безкоштовну передачу ділянки, з третьої спроби, ухвалили мінімально необхідною кількістю у 28 голосів. Право власності на ділянку вже зареєстровано на жінці в державному реєстрі нерухомого майна.

Набувачка землі в елітному районі міста є дружиною прокурора з апарату прокуратури Черкаської області Олександра Курбета. Він тривалий час працює в органах прокуратури, свого часу очолював Смілянську місцеву прокуратуру. 

Окрім отримання у власність землі, у вересні жінка придбала авто “Тоyota Avalon” за понад 500 тис. грн. 

Раніше жінка працювала в органах державної пенітенціарної служби регіону, але з 2017 року перебуває в статусі військовослужбовця військових частин, що дислокуються в Черкасах. В якості учасника АТО, вона подавала заяву на отримання безкоштовно ділянки у власність по вул. Ціолковського, але в травні цього року міськрада відмовила у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою. 

Відзначимо, прокурор Олександр Курбет є меншим братом більш відомого депутата Черкаської обласної ради і колишнього облвоєнкома Євгенія Курбета.

Останні новини