Користувацький вхід

Драмтеатр відремонтують, а на засипання славнозвісної ями "Фонтана-Сіті" витратять 7 млн. грн.

Реконструкції театру, яка розпочинається днями, то передбачає реконструкцію фасаду будівлі театру – із заміною вітражів та вікон і перекладенням сходинок, а також ремонт вестибюлів 1-3 поверхів та ремонт сцени.

Ремонт зали для глядачів реконструкція театру не передбачає, крім зміни дизайну освітлення. У планах реконструкції – і упорядкування «задника» театру, а саме – вирішення питання із виритим тут 5 років тому котлованом.

Наразі підрядники переглядають можливі у зимовий період плани робіт. Департамент будівництва та архітектури представив три можливих варіанти ефективного використання коштів – а це близько 7 млн. гривень, які необхідно освоїти до кінця року. Загалом же, тендер проведено на суму 19 млн. гривень – з урахуванням всіх видів робіт, у тому числі і ремонту сценічного майданчика.

Через реконструкцію театр до 3 місяців змушений буде обходитися без сценічного майданчика. Але зупинятися не планує за жодних обставин. До кінця року театр реалізує свої репертуарні плани до кінця, включно із новорічними ранками для малечі. 

Залишається відкритим питання використання приміщень колишньої тютюнової фабрики – для створення там сценічного майданчика для реалізації експериментальних постановок театру. Наразі переговори із міською владою стосовно адаптації цього приміщення під ще один театральний майданчик міста тривають.

Останні новини