Довірена особа Порошенка стала "почесним" Президентом

Народного депутата України з Чорнобаївщини Миколу Томенка обрали почесним Президентом Федерації біатлону України. Визначна подія в історії українського біатлону відбулася під час ІХ звітно-виборної конференції Федерації біатлону України. 

Також там було одноголосно обрано президентом Федерації біатлону Володимира Бринзака та підведено підсумки участі українських біатлоністів у змаганнях різних рівнів.

Нагадуємо, нещодавно Микола Томенко вийшов з партії ВО «Батьківщина», а згодом публічно підтримав кандидата на посаду Президента України Петра Порошенка за що отримав статус його довіреної особи. 

Признечення його на посаду «почесного» Президента федерації варто розцінювати як старі номенклатурні традиції всіх попередніх режимів Кучми, Ющенка, Януковича. Саме за цих керівників держави стало модним бути «почесними» президентами. Звичайно, що саме звання «почесного президента» є фейковим, і призначають таких людей на посади з надією вибити фінансування на той чи інший вид спорту. «Почесні», як вони думають, таким чином отримують авторитет і повагу в суспільстві.

Останні новини