Дорожній креатив від "Батьківщини молодої"

Голова обласної організації ВО "Батьківщина" Анатолій Бондаренко повідомив про креативні плани молодіжного крила партії. Зокрема, їм як і більшості черкащан набридли наші "найкращі" дороги. Тому щоб хоч якось допомогти водіям, вони організовують громадських активістів у поміч водіям.

Але вони не будуть стояти з лопатами і робити ямковий ремонт, а будуть фарбою позначати де його треба зробити.

- Проблема в тому, що відремонтовані дороги тільки на центральних вулицях, а 50 метрів вправо, 50 метрів вліво - канави, балюри, ями. Наші молоді активісти з "Батьківщини молодої" хочуть створити інститут громадських контролерів які люмінісцентною фарбою будуть позначати ями і будуть допомагати водіям рухатися. Бо я особисто три колеса поміняв за останній час на "найкращих" дорогах Черкас, - розповів Анатолій Бондаренко.

Нагадуємо читачу, що така ідея не нова і навіть апробовувалася на Черкаській землі. Зокрема ще під час виборчої кампанії минулого року у місті Сміла - Громадським активом Сміли. Проте від того часу ям на дорогах Сміли не поменшало, але піар-акція вдалася.

Молоде крило "Батьківщини" теж має всі шанси засвітитися, але висловлений задум потрібно реалізовувати непомітно для працівників міліції, бо можуть розцінити такі дії як дрібне хуліганство.

Хоча ж ми як варіант запропонуємо "бити" тандем Тулуба-Одарича їх зброєю і створити групу активістів які допомагатимуть латати дороги на громадських засадах, або на умовах громадських робіт. Тоді навіть Сергій Тулуб не зможе закидати опозиції що вона лише мітингує і не працює.

Останні новини