Допомогу військовим зібрали люди, а попіарився мер-регіонал

За останні кілька тижнів громадський актив міста Сміла зібрав близько 12 тон харчів та гуманітарної допомоги, придбали та відправили в зону АТО 4 сучасні рації для своїх земляків. Однак роботу громадських активістів безсоромно використав в цілях власного самопіару міський голова регіонал Вадим Володимирович Решетняк.

Ні для кого в місті не секрет, що Вадим Володимирович рідкий гість в провінційній Смілі. Буває тут кілька разів на місяць щоб підписати документи, а так проживає в Києві. Проте на обрії замаячили дострокові вибори у Верховну Раду і мер-примара вирішив нагадати про себе виборцям. Нагадуємо, що в 2012 році Вадим Решетняк у жорсткій боротьбі грошей і бандитів, бо виборами те що відбувалося на 198 окрузі назвати не можна, програв нині нардепу Віктору Тимошенку.

Для самопіару Вадим Володимирович не винайшов нічого кращого ніж перехопити дорогою водія який віз гуманітарку на Луганщину та вже разом з ним вручити її військовим. Після цього ж комунальна газета «Сміла» надрукувала іміджевий матеріал «Державний кордон України є непорушним» в якому на світлинах красується Вадим Володимирович та вручає рації і гуманітарну військовим.

Для такої справи мер-регіонал час знайшов. При цьому тираж було видруковано збільшений – стандартний складає 2700 екземплярів, а номер з Вадимом Решетняком вийшов 10-тисячним накладом. Збільшений тираж мер оплатив з власної кишені, при цьому не давши жодної копійки на допомогу військовим.

Такий самопіар обурив активістів кординаційної ради по збору допомоги. І даний факт вирішили обговорити.

- Вирішили обговорити резонансне питання після останнього виходу в друк газети «Сміла», статті про надання допомоги прикордонникам. Як відомо три тижні тому була створена координаційна рада для координації дій смілян та жителів району для допомоги військовим. Результатом роботи координаційної ради стало те, що в рази швидше ми почали допомагати військовим. І одне з більш значимого, що нам вдалося зробити – ми придбали 4 рації для смілян які перебувають на кордоні біля Російської Федерації. Газета надрукувала матеріал, що це було дійсно зроблено, але розмістила світлини, що міський голова передає ці рації нашим військовим. Вчора це викликало обурення у всіх хто приймав участь у зборі коштів та продуктів, тому виникла необхідність у такі прес-конференції, щоб пояснити як дійсно відбувалося, - розповідає секретар міської ради Ярослав Березань.

Фото гарантійних талонів на рації які залишилися в активістів. 

Збір коштів продовжується, скриньки опечатані печаткою міської ради. 

Придбаний оптичний приціл. 

Така неправдива інформація обурила багатьох смілян.

- Всі сприйняли цю інформацію як піар однієї людини. Так же ніхто не робить, люди збирали, закупляли, а тут тобі на, - обурюється Мішин Назар активіст «Громадського контролю».

До совісті намагався закликати інший активіст.

- Збором допомоги ми займаємося ще з агресії в Криму. Зараз ми організувалися в координаційну раду, роботу проводимо більш оперативніше. Ми не проти участі в допомозі військовим і того ж самого Вадима Решетняка, ми не проти аби він долучався, вносив фінансову допомогу. Але його просто немає, після цієї ситуації ми намагалися з ним сконтактувати, але він не йде на контакт. Вибори виборами, а совість совістю, - говорить активіст Анатолій Терещенко. 

Краще б кошти витрачені на додатковий тираж витратили на допомогу військовим.

- Мене найбільше вразив навіть не вчинок Вадима Решетняка, а те що газету під цю справу замовили збільшеним втричі тиражем за кошт мера. Ми зібрали гроші і зробили певну справу особливо це не афішуючи, а тут людина бере і втрачає 8500 грн. на додатковий тираж, коли ці гроші можна було витратити на допомогу, - ділиться враженнями Олег Тараненко представник Правого Сектору Смілянщини.

В процесі обговорення звучали різні думки, навіть до ініціювання відставки міського голови. Також активісти вимагали спростування інформації в наступному номері газети. Секретар міської ради відзначив, що не буде проти якщо депутати ініціюють та проголосують за недовіру чинному міському голові Вадиму Решетняку. 

Самого ж мера на робочому місці не вдалося застати, попри запевнення заступника міського голови, що Вадим Володимирович щодня ходить на роботу. При цих його словах, більш дрібний адміністративний персонал лише посміхався.

Доки цей безлад і відверте насміхання над смілянами буде продовжуватися невідомо. Фактично міський голова і так не виконує своїх повноважень, підписи документів раз у два тижні – це не рівень роботи міського голови. Очевидно, що Вадиму Володимировичу посада ще потрібна як трамплін у боротьбі на дострокових виборах, але ж це не проблема смілян. Депутати мали б поставити і юридичну крапку у формальному мерстві Вадима Решетняка.
 

Останні новини