Донор партії Ляшка отримав прямих угод від ОДА на 7,4 млн. грн.

Департамент будівництва Черкаської ОДА уклав прямих угод вартістю 7,4 млн. грн. на виготовлення ПКД з ремонту місцевих доріг загального користування

.Без проведення відкритих торгів, на виготовлення проектно-кошторисної документації з ремонту низки місцевих автодоріг загального користування було укладено 19 угод з ТОВ “Інжинір Буд Проект”. Угоди були укладені наприкінці березня та в квітні цього року.

Товариство зареєстровано в столиці, його керівником та засновником є Риковцев Олексій. В 2018-2019 роках він профінансував Радикальну партію Олега Ляшка на суму в 643 тис. грн.

Нагадаємо, що цьогоріч освоєнням коштів на ремонт місцевих автодоріг загального користування, за лобіювання голови ОДА Романа Боднара, займається Департамент будівництва Черкаської ОДА. До цього, замовником відповідних робіт виступало ДП “Служба місцевих автомобільних доріг в Черкаській області”.

Попри публічні запевнення голови ОДА, що фактичний замовник робіт, ДП “Служба автомобільних доріг в Черкаській області”, залишиться незмінним, головним замовником виступає саме новий департамент ОДА.

Останні новини