Дон Кіхот, Санчо Панса і один король

Відомі персонажі оповіді Сервантеса є і в Черкаської територіальної організації Блоку Петра Порошенка.

Казковими персонажами безперечно є голова обласної організації партії Василь Фурман та його права рука і помічник секретар територіальної організації Сергій Рубан. Ці два цілком реальні персонажі Черкаської політики тривалий час в тепличних умовах проводили своє політичне життя. Однак курчат по осені рахують, а в їх випадку по виборчій кампанії. 

На фото Василь Фурман голова обласної організації БПП.

Ми не раз критично писали про даних персонажів (тому запідозрити у прихильності до них важко - ред.), але зараз треба відзначити, на тандем розпочалося справжнє інформаційне полювання. Задіяно ЗМІ, громадські організації і навіть народного депутат Мустафу Наєма. 

Варто відзначити, що тандем Василь Фурман – Сергій Рубан дав не мало приводів для критики своєю відверто бездумною діяльністю як в інформаційному плані так і в партійному будівництві загалом – це і відвертий нарцисизм і відверте підлабузництво та підвищення власної значущості. Чому ж зараз так міцно взялися за дискредитацію таких високопоставлених партійців, при цьому партія виглядає ніби як і чистою, - це як у анекдоті про Ющенка – руки чисті, а сам весь в... гавні.

А відповідь на це питання не складна – король може бути тільки один. І нинішній губернатор Юрій Ткаченко зовсім не хоче складати ці лаври, а для цього необхідний політичний дах. Відповідно король місцевий, має курувати партію всеукраїнського короля Порошенка, щоб продовжувати утримувати вірчу грамоту на правління Черкащиною. Тому для суспільної легітимізації Юрія Ткаченка на чолі списку БПП до обласної ради, потрібно було трошки дискредитувати не партію, а її окремого керівника Василя Миколайовича Фурмана та його команду, оскільки з його то команди є лише Сергій Рубан, то дісталося обом. 

Спочатку по Фурману якого явно підставили з агітацією за БПП проїхалася Опора та вже традиційно деякі ЗМІ. Варто відзначити, що найбільше за окучування голів РДА та представників агробізнесу дісталося саме Василю Миколайовичу, хоча ж збирали їх зовсім інші конкретні особи з апарату Черкаської ОДА. Імовірно, що голову обласної Батьківщина Анатолія Бондаренка та громадянську мережу «Опора» просто використали на темну. 

Анатолій Бондаренко разом з оредноносцем Михайлом Мушієком на гарячому зупиняють окучування районної еліти представником президентської сили. 

Нагадаємо, що в стінах ОДА перед сесією обласної ради зібрали актив області, Василь Фурман також завітав на зустріч щоб пояснити заблудшим суть та зміст «жити по-новому» президентської сили. Та наскільки захопився що його спіч перервав головний батьківщинівець області Анатолій Бондаренко. 

І лише хороша фізична підготовка дала можливість уникнути розправи. 

І от для того, щоб пояснити, що і до чого і хто головний король на Черкащині сьогодні вже на місце поставили праву руку поки ще очільника БПП в області - Сергія Рубана, який ну зовсім безглуздо намагався пропіартитися на «новій поліції». Якщо коротко то пан Сергій ледь не собі приписав, що вже в цьому році в Черкасах зявиться патрульна поліція – хоча вона зявиться по факту лиш в наступному, але хто це згадає після виборів? Але от ще до виборів згадали партійні опоненти – і використали безглуздість молодого політика, який чомусь гадає, що підлабузництво головна чеснота. 

На фото Сергій Рубан в центрі. 

(Нагадуємо вчора стартував набір до нової поліції він триватиме до 12 жовтня, потім відбір та кількамісячне навчання і реальна поява на вулицях міста у лютому-березні 2016 року – ред.)

Так видання Інфоміст оприлюднило позицію нардепа Мустафи Наєма, щодо приписування заслуг одно партійцем – він визначив заслуги місцевого порошенківця як «неправду». Незрозуміло з яких саме причин звернулися до Мустафи, можливо його було найлегше розкрутити на потрібний коментар. Цілком очевидно, що персона Рубана йому не зовсім відома. 

Ще починаючи із липня, керівник секретаріату обласного осередку БПП Сергій Рубан через соцмережі та деякі місцеві видання наголошував на своїй значній ролі в появі в Черкасах нової поліції. Навіть в агітці про себе коханого досить розгорнуто написав.

“З огляду на те, що Владислав Пустовар стверджував, що нова поліція в Черкасах з’явиться лише в 2016 році, я, звернувся до першого заступника міністра МВС Еки Згуладзе з листом про запровадження Нової Поліції в Черкасах та Умані вже в цьому році. Пізніше, я звернувся до депутата, керівника депутатської групи “Блоку Петра Порошенка “Солідарність” Андрія Більди, з проханням внести це питання на розгляд під час засідання міської ради. За декілька днів Черкаська міська рада звернулася до міністра Авакова з аналогічним клопотанням. Пізніше була зустріч Еки Згуладзе з представником керівництва ОДА. Для мене особисто, найважливіше те, що ми це зробили і набір в нову поліцію Черкас розпочнеться вже 21 вересня 2015 року. Нарешті в місті зменшиться криміногенна напруга, вулиці стануть безпечними, молодь отримає робочі місця та перспективу та буде довіра до Поліції”, - коментував Рубан. 

Нардеп Мустафа Наєм колегу по партії фактично назвав пустодзвоном. Відомий журналіст, а нині народний депутат Мустафа Найєм щиро здивований такими методами піару і запевняє, що роль Сергія Рубана у появі в Черкасах поліції дорівнює нулю.

“При всій повазі до Сергія Рубана, не знаю ні про його роль в ні поліції Черкас, ні в поліції загалом. Можу лише сказати, що намагання пропіаритися за рахунок чужої роботи виглядає, як мінімум, негарно. Це просто неповага до людей”, – говорить Мустафа. Депутат пояснює, що поява поліції в обласних центрах здійснюється відповідно до встановленого графіку. “У жодній з областей поліція не з’являється відповідно до бажання якоїсь партії, поява поліції обумовлена графіком, який розроблений спеціальною командою. Звичайно, жодного стосунку до того, що роблять люди на місці Рубан не має. М’яко кажучи, Сергій обманює людей. Він не є причетним до нової поліції.

 

 

Останні новини