Користувацький вхід

Докази по екс-начальнику ДАБІ, якого судять 6 років, визнали незаконними

Докази негласних слідчих дій по екс-начальнику інспекції ДАБІ в Черкаській області з другої спроби визнали незаконними. 

Екс-посадовця Андрія Захарченка підозрюють в кримінальному правопорушенні передбаченому ч. 4 ст. 368 ККУ (отримання неправомірної вигоди).

За даними слідства, посадовець вимагав та в липні 2013 року отримав від підприємця неправомірну вигоду в розмірі 80 тис. грн. за погодження введення в експлуатацію офісного приміщення по вул. О. Дашкевича 34 в Черкасах.

У вересні 2013 року обвинувальний акт було спрямовано до Придніпровського районного суду, де справа перебуває донині.

Натомість, у вересні 2019 року, Придніпровський суд визнав проведення негласних слідчих дій стосовно посадовця неправомірними, а докази недопуститимими. Примітно, що в грудні минулого року цей же суд в цьому ж складі відмовив у визнанні доказів недопустимими.

Окрім вищевказаного, за клопотанням сторони захисту розслідувалося кримінальне провадження стосовно працівників СБУ за фактом ч. 2 ст. 370 ККУ (провокація підкупу). Зокрема сторона захисту вивчаючи матеріали негласних слідчих дій, в частині аудіозаписів розмов працівників УСБУ про передачу коштів підозрюваному, виявила наступне

- працівники СБУ шляхом погроз примушували передати гроші підозрюваному.

- під час розмови свідок повідомив працівникам СБУ, що підозрюваний не взяв гроші, після чого працівники забрали гроші та підкинули підозрюваному на місце затримання.