До Дня Знань Черкаська школа отримала зруйнований спортзал

До Володимира Халая, депутата Черкаської міської ради, звернулися батьки, діти яких навчаються в школі №3, з проханням «зрушити» з місця ремонт спортзалу школи. В зв’язку з чим депутатом було ініційовано ретельну перевірку всієї історії реконструкції спортзалу від початку та до цього часу. Тим що саме встановив депутат, він поділився з виданням. 

"Ви замітили, як зараз, перед самим початком навчального року, міський голова із заступниками почали турбуватися, що в третій школі відсутній спортзал? Особливо дивує цинічна стурбованість Беззубенка, який ще в квітні місяці виправдовував підрядника – ПП «Дніпро-Моноліт ОС» , що останній не в змозі продовжувати виконання робіт не з своєї вини. Цікаво й те, що Договір на реконструкцію спортзалу було підписано з нерадивим підрядником в квітні 2013 соратником міського голови та Беззубенка – на той час директором Департаменту містобудування ЧМР Олександром Ільченком. Чому я назвав підрядника нерадивим? Тому, що наразі тільки по цьому договору будівельного підряду відкрито два кримінальних провадження, в яких фігурує ТОВ «Дніпро-Моноліт ОС».

Проводиться перевірка по факту крадіжки співробітниками даного підприємства батарей системи опалення. Саме через діяльність цього підприємства взимку 2013-2014 р.р. діти були змушені проводити уроки вдягненими, в зв’язку з порушенням системи опалення. Саме дане підприємство, яке в свій час допустив до роботи Ільченко та захищав Беззубенко, розгромило спортивний зал та зупинило всі будівельні роботи, бо, як виявилось після сплину більше чотирьох місяців проектна документація містить суттєві недоліки!

Хочеться задати запитання, а куди дивились раніше!? Всі чотири місяці? Чи потрібно було схватити аванс, розгромити спортзал, а потім сказати, що все не так і давайте ще грошей. Саме так і сказали, наразі підрядник відмовляється будь-що робити, без півмільйонного авансу!!! А це більше чим 60% від кошторису! При цьому мер із наближеним заступником Беззубенком дають вказівки чомусь саме Департаменту освіти терміново вирішити питання закінчення ремонту спортзалу 3-ї школи. При чому тут освіта, коли договір укладено з архітектурою? Чи мер таким чином хоче приховати сліди свого протеже Ільченка? Чи цікаво затягувати час бюрократичною перепискою та перекидуванням доручень з департаменту на департамент? Чи просто Департамент архітектури бажає розірвати договір з підрядником, який затягує виконання робіт, а Беззубенку не цікаво міняти підрядника, а цікаво протягнути півмільйонний аванс і зробити видимість показової гнівної роботи перед першим вересня? От чесно, я б сам вибивав аванс для підрядника в такому розмірі, тільки б закінчити цей довгобуд. Однак на черговій нараді в Департаменті архітектури, підрядник заявив, що не впевнений, що може закінчити роботи, отримавши 500 тис.авансу, можливо будуть йому потрібні ще проміжні проплати. Ну вибачайте, освоювання авансу з подальшою відмовою від договору - знаменита практика недобросовісних підрядників, зважаючи на наявність двох кримінальних справ, довіри вже немає ніякої. А дивлячись на фото стану спортзалу, в якому він перебуває майже рік, виникає питання куди дивився раніше Беззубенко! До нього ж неодноразово зверталася і школа і батьки!

Що б там не планували великі комбінатори, але на сьогоднішній день маємо перше вересня без спортзалу в третій школі. Скільки б мер не запрошував свою любиму телерадіокомпанію, скільки б не кричав гучних погроз Беззубенко, діти будуть продовжувати грати в шахи на уроках фізкультури, оскільки пізно, дуже пізно згадав Беззубенко про свої посадові обов’язки. Жалію про одне, що до мене звернулися з даною проблемою занадто пізно і я не встиг додавити розв’язання даного питання до кінця. Однак, я впевнений, що доб’юся того, що його реконструкцію закінчать в максимально зжаті строки. Я неодноразово був присутній на нарадах у Департаменті архітектури де мені й стало відомо про можливі злочинні діяння посадовими особами ТОВ «Дніпро-Моноліт ОС», в зв’язку з чим мною подано відповідне депутатське звернення до правоохоронних органів. Зараз, під моїм контролем, ведеться активна робота по розірванню договору з ТОВ «Дніпро-Моноліт ОС», для можливості укладення договору з іншим підрядником, який готовий виконувати роботи без півмільйонного авансу", - розповів Володимир Халай. 

 

Останні новини