До Дня хіміка на "Азоті" відкрили капличку

27 травня, напередодні Дня хіміка, на Черкаському «Азоті» відкрили та освятили новозбудовану капличку. 

Про це повідомляє пресслужба підприємства. 

Церемонію відкриття та освячення каплички провів Архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій разом з іншими представниками духовенства.

«Коли з’явилася ініціатива колективу «Азоту» побудувати храм, церква відразу ж її підтримала. Адже там, де повноцінний освячений храм, там завжди особлива Божа благодать, а Господь завжди чує всі молитви та відповідає на них. Люди, які прийшли сьогодні, отримали рідкісну можливість взяти участь в історичній події – народженні Божого храму. Прекрасно, що він збудований не кимось зверху, а з ініціативи і коштом самого колективу підприємства», – зазначив у своїй проповіді владика Феодосій.

Капличку збудовано закарпатськими майстрами з дерев’яного зрубу за старовинною технологією. Це повноцінний невеличкий храм, який має вівтар, іконостас, приміщення для молитви. Названо храм на честь святого великомученика Димитрія Солунського.

Двері каплички будуть відчинені постійно, щоб працівники підприємства могли зайти до нього помолитися у вільний від роботи час.

Новозбудована капличка вже стала окрасою і осередком духовності «Азоту», а також місцем, де зможе зупинитися кожен подорожній, адже знаходиться вона на виїзді з міста. А на великі церковні свята у азотівській капличці проходитимуть літургії. Символічно, що першою молитвою в щойно освяченому храмі, була молитва за хіміків.

Останні новини