Користувацький вхід

До дерибану Соснівки хочуть повернутися шляхом аукціону (Фото)

До вирішення долі так званої «дачі Андреєва» та земельної ділянки у 5,3 га в Соснівці повернуться на сесії облради 2 березня.

В матеріалах до сесії на офіційному сайті розміщено проект рішення про приватизацію об’єктів нерухомості обласної комунальної власності на 2018-2019 роки. Серед об’єктів які передбачається приватизувати і майновий комплекс по вул. Менделеєва 4. Комплекс будівель який знаходиться у власності КП «Готель Дніпро» пропонують продати з аукціону. 

Нагадаємо, що мова йде про земельну ділянку у 5,3 га в Соснівці на якому знаходиться даний майновий комплекс, на якій інвестор вже намагався просувати будівництво висотного житлового комплексу на землях рекреаційного призначення

У пояснювальній записці йдеться, що з пропозицією продати комплекс будівель звернулося комунальне підприємство «Готель Дніпро». Нагадаємо, що у липні 2017 року з другої спроби, зі скандалом конкурс на посаду директора цього комунального підприємства виграв Андрій Дзюба

Нині і земельна ділянка і комплекс будівель згідно договорів до весни 2020 року перебувають в оренді ПП «Міськбуд-плюс», цей же інвестор і виступав із бажанням побудувати житловий комплекс. Право оренди на майновий комплекс було набуто у квітні 2015 року за результатами конкурсу (хоча й там не було все так чисто, бо в конкурсі фактично брали участь пов’язані особи). Ще більші махінації були задіяні щоб набути права оренди на земельну ділянку. Так в.о. директора комунального підприємства станом на червень 2016 року Борис Лєбедцов відмовився від права постійного користування ділянкою, а депутати міськради передали землю тому ж ПП «Міськбуд-плюс». 

Після тривалого громадського спротиву депутати відмінили скандальне рішення про надання дозволу на розробку проекту щодо внесення змін до детального плану територій, яким відкривався шлях до житлової забудови. В той же час земельна ділянка та розміщене на ній майно продовжує перебувати в оренді та користуванні опального забудовника.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МЕР РАЗОМ З ДРУЗЯМИ ХОЧЕ "УМИКНУТИ" ОФІСИ В ЦЕНТРІ ЧЕРКАС

Балансова вартість майнового комплексу станом на 2017 рік складала 166 тис. грн. 

Насамкінець нагадаємо, що у листопаді 2017 року обласна рада вже намагалася ухвалити рішення, які дали б можливість спростити процедуру внесення орендарем невідємних поліпшень, а згодом і приватизувати шляхом викупу. Однак тоді відповідні рішення не набрали достатньої кількості голосів.

 

Останні новини